Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Éreztétek már valaha magatokat...

Éreztétek már valaha magatokat csapdában?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy bármit is tesztek, az mindenképp fájdalmat fog okozni a másik félnek, akit szerettek/szeret titeket?


Mi alapján választotok ilyenkor megoldást, ha mind fájdalmas? O.o


2013. szept. 16. 20:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát hülyeség lenne a fájdalmasabb megoldást választani ha a legkevésbé fájdalmas megoldás is több gondot szülhet.. szóval nem igen tudsz mit csinálni mint a legkevésbé fájdalmas megoldást választani.
2013. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak más fajta gondokat.


Ami talán fájdalmasabb megoldás lenne, az minden magyarázatot mellőz, míg a kevésbé fájdalmas világos képet mutatna számára, de épp emiatt jönne elő több dolog.

2013. szept. 16. 21:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez alapján ha a fájdalmasabb megoldást választanád ami nem mutat rá világosan minden problémára azok a problémák lehet később újra jelentkeznének.. szóval a kevésbé fájdalmas megoldás lesz a megfelelő. (ez az én véleményem)
2013. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
csak engem érdekel már nagyon, hogy miről lehet szó? :D
2013. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem írhatom le, viszont a válaszokat köszönöm. Csak megerősítettek abban, amit eddig is gondoltam... bár néha csábító lenne a fájdalmasabbat választani félelemből... de nem szabad, hogy a félelem irányítson :)
2013. szept. 16. 21:27
 16/17 anti paladin ***** válasza:

Ha a kevésbé fájdalmas megoldás világosabbá teszi a képet, sok olyan kérdésre adhat választ amin egyébként a másik fél sokat agyal(hat)na ami önmagában elég kellemetlen. Meg aztán elég kellemetlen ha a magyarázatot apránként kell összerakni mindenféle helyekről származó információk alapján. Ráadásul az őszinteség egy hatalmas nagy plusz pont amit szokás értékelni (én legalábbis értékelném).


Lehet hogy előjönnek egyéb dolgok de ha intelligens a másik, megbeszélhetőek a problémák.

2013. szept. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
igen
2013. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!