Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt jóképű, sármos,...

Van itt jóképű, sármos, aranyos fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Tudom ez már a 1662728293954782 dik kérdés...

De érdekel! Kort is írjatok!:)

Olyan "pasi" írjon akinek van valami különleges helyesség az arcában,és nagyon vonzó . Számomra ilyen pl: Tom Hardy vagy Changing Tatum(nem tudom ,hogy hogyan kell írni a nevét)



2013. okt. 7. 00:09
1 2 3 4 5
 21/46 Mirk ***** válasza:

Channing Tatum - így kell írni.


Szóval legyen jóképű, sármos, aranyos, különleges helyességgel az arcában és persze nagyon vonzó is.

Lehet, hogy vannak itt a specifikációidnak megfelelő férfiak, de miért írnának neked?

2013. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
én k.va jol nézek ki!
2013. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
ja és 22/F
2013. okt. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Nem diszkrimináció ez ,csak érdekelt,hogy azért megfordulnak e itt ilyen férfiak!

Igazad van,miért írnának nekem? Hisz nem simernek azt sem tudják,hogy hogyan nézek ki ...nem párkapcsolatot keresek itt ,mert tisztában vagyok aztal,hogy az interneten való ismerkedésből sosem az lesz amit az ember akar,gondol!

Aaaaaj túl sok a kérdés,és a felére sem emlékszem ..szörnyű.

Az aki nem tud normálisan a kérdésre válaszolni,az miért ír választ? Miert nem halad tovább ezen a kérdésen,és válaszol egy olyanra amit jól meg tud válaszolni...

2013. okt. 7. 00:34
 25/46 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy egér görgővel kattintva új lapon nyitom meg a válaszírást és így közben tudom böngészni a beérkezett válaszokat is és nem felejtem el a kérdéseket... :D
2013. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
akkor ha csak a kérdésre szabad válaszolni, akkor a válasz: igen. 22/F
2013. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
én sokak szerint helyes srác vagyok ha kellek írj, képet is küldök ha kérsz 22/F
2013. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Mirk ***** válasza:

Megválaszoltam a fő kérdést, kisegítettelek egy színész nevének írásmódjával, valamint egy hozzád intézett kérdéssel emeltem a diskurzus színvonalát.


Kérdező mi többet kívánhatna?

2013. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Mirk! Köszönöm,hogy kisegítettél! Szörnyen restellem,hogy nem tudtam helyesen leírni.

Olyan lánynak tartom magamat akivel lehet jókat beszélni,normálisat! Szeretem a humorérzékemet is ,mert csak azokat a vicceket értem meg amit én mondok. Csúnyának sem tartom magam ...más ember társaim sem tartanak annak,persze a szépségvrelatív. Nem ez nem túlzott önbizalom,sem egoistaság,de szerintem az ember tisztában van azzal,hogy hogy néz ki és milyen is valójában,mert kap visszajzéseket.



Telefonról írok,nem tudom két külön lapon megnyitni,sajnálom,így a memóriámra kell hagyatkoznom,ami amúgy pocsék

2013. okt. 7. 00:44
 30/46 Mirk ***** válasza:

Nem kell sajnálkoznod, csak félig volt komoly a válaszom. :)

Szerintem többre mennél egy társkeresővel egyébként. Vagy azzal, ha kimennél az utcára keresni egy jóképű, sármos, stb. férfit. Persze lehet, hogy már kaptál is egy nagy rakás privát üzenetet a kívánatos egyedektől.

Mindenesetre sok sikert kívánok!

2013. okt. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!