Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt jóképű, sármos,...

Van itt jóképű, sármos, aranyos fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Tudom ez már a 1662728293954782 dik kérdés...

De érdekel! Kort is írjatok!:)

Olyan "pasi" írjon akinek van valami különleges helyesség az arcában,és nagyon vonzó . Számomra ilyen pl: Tom Hardy vagy Changing Tatum(nem tudom ,hogy hogyan kell írni a nevét)



2013. okt. 7. 00:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Ez igazándiból pontosan a 4912486. kérdés! (ezt a "-dik"-ezést meg sosem fogom megérteni :DD)


Am nem vagyok sármos még... majd az leszek! :)


21f

2013. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egy ilyen hímnemű sincs. Ide csak ocsmány képű szörnyalkatú fiúk írogatnak, akik még életükben nem voltak párkapcsolatban. Pont, mint én.


31/f

2013. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem, hogy mégis milyen jogon állíthatnám magamról, hogy én ilyen vagyok? :D
2013. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem igaz. én pl nem vagyok ocsmány, sok csaj be is csekkol riadt fejjel, ami remek dolog, de én szararc vagyok viszont és vállalom. Bizalmatlan vagyok, antiszociális, emberutáló, savanyú, és negatív. így bukó minden. A lányoknak ez nem jön be, mert kiegyensúlyozott mosolygós szupergyökér kell, mint a filmekben. Ugyanott vagyok végső soron, mint egy ocsmány forma, csak más okból, de ez gyakorlatilag tök mindegy.
2013. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Drek!szerintem az ember tudja magáról,hogy milyen tulajdonságokkal és adottságokkal rendelkezik...persze van amikor az ember nincs a toppon és teljesen más a véleménye mint pl egy nappal korábban...velem is szokott ilyen lenni... Na persze nem mintha amúgy én egy tipikus olyan bombanő lennék aki minden egyes férfinek tetszene...de amilyen visszajelzéseket kapok ,azért tudom magamról,hogy nem az a lány vagyok aki ha az utolsó lenne a Földön akkor sem kellene... Nem tudom mennyire vagyok érthető.
2013. okt. 7. 17:29
 46/46 anonim ***** válasza:
Értem én hogy miről beszélsz... De akkor is... :D Elég nagyképű lenne ha azt mondanám, hogy ilyen vagyok. Bár fogalmam sincs arról, hogy így van-e. Mondták már, hogy az vagyok, állítottak már meg az utcán a szemeim miatt, de volt aki azt mondta, hogy ijesztő vagyok, szóval... :)
2013. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!