Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol Lehet normális Barátnőt...

Hol Lehet normális Barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon jól kijönnék és le élhetném vele az életem..
2013. okt. 9. 10:44
1 2 3 4 5
 11/48 Pálos válasza:
a marson,mert hogy itt a földön nincs az tuti :D
2013. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

jó, jó...vannak görögbe is, meg Romániában is....de a dél amerikai nők a legszebbek és nekik van olyan "jó kis testük"

Egyébként általában mindig Venezuelai nők nyerik a világ szépe versenyeket.

2013. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 Zakathol ***** válasza:

Úgy látom összefújta a szemetet a szél :D

Én értem, hogy nehéz az evolúció zsákutcájának lenni, de pl én a saját környezetemben is tudok legalább 10 nőt akire ez - az amúgy azért elég szegényes - leírás.


Ha a kacsa nem tud úszni, nem feltétlenül a víz a hülye...

2013. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
60%

Igazából a fiatal magyar nők általános mentalitása, értékrendje és belső értékei úgy nagy átlagban tényleg siralmasnak mondhatók.

Baromira elkényezteti őket az élet, amíg nem végeznek az egyetemmel gyakorlatilag soha semmiért nem kell megdolgozniuk. Társat még egy 150 kilós bálna is talál magának, ha akar. Egyetemre lazán bekerülnek legrosszabb esetben ott a BTK valamelyik büfé szakja. Anyuci, apuci sokszor a seggük alá tolja az életet, de a pénzt mindenképpen. Az élet számukra paradicsom és mindenki az ő seggüket nyalja.

Ez megy kb az egyetem végéig, aztán kikerülnek a munkaerőpiacra, ahol kiderül, hogy a büfé-ruhatár szak nem ér semmit, és gyakorlati készségük általában nincs, problémamegoldó készségük pláne nincs, és képtelenek más generációkkal normálisan és udvariasan kommunikálni. Ó és dolgozni kell, tenni kell a sikerért életükben először. Na ilyenkor szoktak keresni egy balekot, aki eltartja őket. A helyzetük ahogy öregszenek és halványul a szépségük egyre rosszabb lesz. Meg lehet nézni a mostani negyvenes nőket, akik között még sokkal-sokkal több volt az értékes ember, mint a maiak között, de ott is rengeteg olyan nő van, aki szó szerint egy nulla, se család, se normális karrier semmi, csak ülnek a romjaikon. Szóval ez az átlag magyar nő.

Lehet, hogy tényleg ki kell menni külföldre és onnan szerezni társat. Nem tudom. A székely ismerőseim klasszisokkal normálisabbak, tehát akár magyar barátnő is sikerülhet. Amúgy pedig ennél szinte bármi jobb Európában, arról nem is beszélve, hogy a magyar nők a legszebbek dolog azért erős túlzás.

Szóval kedves uraim, irány Krakkó, Warsó, Prága, Marosvásárhely, Barcelona, vagy ami tetszik, ha normális nőt akartok társnak.

2013. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
14es na ott az igazság :))
2013. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
53%

# 14

Én ezért sem gondolkozok magyar nőkben. Őszintén szólva bármilyen más nemzetiségűvel összejönnék...csak ne magyarral, de hát ha összejön....legfeljebb nyomok egyet.

Ja és még orosz nővel sem szabad összejönni, egy felmérés alapján az orosz nők a leghűtlenebbek.

2013. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Zakathol ***** válasza:
#14: Úgy konkrétan a "nagy átlagban" résznél meg is bukik az általánosításra épülő véleményed, amiről a többiek is szépen megfeledkeznek, benyalva ezt a demagóg dumát.
2013. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

# 17

Szerintem meg te nem látod a fától az erdőt.

Ha nem tapasztaltad meg a párkeresés sötét oldalát, akkor inkább ne is szólj be!!!!

Egyáltalán te szoktál kérdéseket olvasni ezen az oldalon?

Tele van olyanokkal amit az előző irt.

Na és a való életben meg...pfffff azt inkább hagyjuk is!!!!

Az, hogy neked összejött és van pár ismerős nőd aki totál az ellentéte az itt felmerülő problémának az egy dolog...!

2013. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Zakathol ***** válasza:
89%

Mitől lennének az én normális női ismerőseim lényegtelenek?

Ha van pozitív példa, akkor azt ne vegyük figyelembe, csak azért, mert úgy nincs igazunk?


Ha van sötét oldala a párkeresésnek, akkor világos már nincs is?


Ha van egy rakás olyan kérdés, hogy "miért nem találok normális nőt" akkor az az összes férfi véleménye? Az, hogy ezen az oldalon szinte kizárólag csak p1csogó férfiak irkálnak, nem jelenti, hogy nincsenek olyanok akiknek normális, odaadó és értékes barátnőjük van.


Sokszor azt felejtik el az itteni "nőgyűlölő" szerencsétlenek, hogy általában a párkeresés 2 emberen áll. Ha a férfinál sincsenek hozzáadott értékek, akkor eleve buktad az egészet a normális nőknél...


Tisztában vagyok vele, hogy rengeteg felszínes, anyagias p1csa van, de attól még az efféle általánosító, egymást felszopó "bandázásnak" sincs értelme.

2013. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

"#14: Úgy konkrétan a "nagy átlagban" résznél meg is bukik az általánosításra épülő véleményed, amiről a többiek is szépen megfeledkeznek, benyalva ezt a demagóg dumát."


Jelenségekről nem lehet általánosítás nélkül írni. Egyébként rohadtul unalmas ez az általánosítasz duma. A világon minden statisztikából levont megállapításban van egy jó adag általánosítás. Furcsa mód amikor közlöm, hogy a dohányzás tüdőrákot okoz senki sem kezd el vernyogni, hogy általánosítasz, pedig az nagyobb csúsztatás, mint ami előző kommentemben írtam. Akikre nem vonatkozik, az úgyis tudja magáról. A nagy átlagban kifejezés pedig pont azért jó, mert nem vetül ki az adott csoport minden tagjára, csak a többségre, ha ez neked nem esett le, akkor olvass többet, mert gondok vannak a szövegértéseddel. És bizony a magyar nők többsége tényleg értéktelen, persze lehet, hogy a férfiak többsége is az, de ők nem érdekelnek.

Egyébként tény, vannak normális, fiatal egyedülálló magyar nők is, de kevesen. Nekem pedig rohadtul nincs kedvem gyémántot keresni egy olyan szénakazalban, ami tele van tehéntrágyával.

2013. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!