Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol Lehet normális Barátnőt...

Hol Lehet normális Barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon jól kijönnék és le élhetném vele az életem..
2013. okt. 9. 10:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Kérdező,attól függ. Ha van sportkocsid, és rengeteg pénzed, akkor bárhol.

Ha nincs, akkor sehol.


11:42, ha 10 lányból 8 ilyen, akkor VASTAGON van alapja az általánosításnak. Ha 10 emberből 8 azt mondja neked hogy részegvagy, feküdj le. A vágyaid sajna-bajna nem befolyásolják a tényeket, a lepontozgatás még kevésbé. Az nekem is megy. Mindjárt be is mutatom...

Kisugárzás,belső értékek, humor...meg a lónak a fsza. Aztán valahogy mindig azzal jönnek össze, akinek a legtöbb pénze van :D Szóval ez az érved pedig itt bukott meg csúfosan.


A többieknek pedig igaza van, kapták a zöld kezeket mind!

2013. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Zakathol ***** válasza:

Az a baj, hogy ti csak a nők egy vékony rétegéről beszéltek. Azokról a diszkós p1csákról akikről már a google-mapsen keresztül is lesüt, hogy pénzéhes, olcsó lotyók.

Én azt tapasztaltam az életem eddigi éveiben, hogy normális nők mindenhol vannak. Nem eggyel ismerkedtem már meg, és nem egyel lett volna lehetőségem összejönni, ha épp nem lett volna aktuális barátnőm. És én sem vagyok tele pénzzel, autóm sincs...


Szóval vagy az van, hogy én élek egy tőletek elszigetelt világban, vagy mégiscsak ti csináltok valamit rosszul - vagy nem jártok eléggé nyitott szemmel.


Igen, az utcán én is másfél percenként látok olyan nőket akiken látszik, hogy olcsó pénztárca/hitelkártya-vadászok, de a többi 60-70%-ban ott vannak azok is akikkel simán meg lehetne ismerkedni. Lehet, hogy nincs rajtuk annyi smink, olyan rövid szoknya, vagy éppen kicsivel több rajtuk narancsbőr, esetleg nem a tökéletes csípő-derék-mellbőség aránnyal rendelkeznek, de legalább normálisak.

Sok fiú ismerősömön azt látom, hogy túlságosan az ideáljaitokat kergetitek, akkor pedig persze, hogy nehéz olyan nőt találni, aki ráadásul ezek közül még normális is, pláne nem szabad...


Az pedig, hogy te fel/lepontozással nyilvánítasz véleményt, a te dolgod. Én kizárólag írásban teszem, lesz@rom a "kezeket", azaz nem én pontoztam le itt senkit :D

2013. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy ti csak a nők egy vékony rétegéről beszéltek"

kontra

"Igen, az utcán én is másfél percenként látok olyan nőket akiken látszik, hogy olcsó pénztárca/hitelkártya-vadászok"


Önellentmondás FTW :)

2013. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 Zakathol ***** válasza:
Ez nem önellentmondás, mert a szövegkörnyezetből csak ezt a részt emelted ki, az általad kiemelt második mondat második(nem idézett) felében van a lényeg. :)
2013. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Hagyd, Zaki, úgysem fogják fel a dolgokat. :)
2013. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült ilyet találni, pedig lassan 30 leszek!
2013. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A normálisság amúgyis egy szubjektív dolog. Van aki azt tartja normálisnak, akinek nincs semmilyen káros szenvedély, nem jár sokat bulizni, jól tanul, sokat olvas. Van akinek meg az a normális, aki eljár bulizni, olyan laza hogy majd szétesik, nagyszájú, stb...
2013. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

"Lehet, hogy tényleg ki kell menni külföldre és onnan szerezni társat. Nem tudom. A székely ismerőseim klasszisokkal normálisabbak, tehát akár magyar barátnő is sikerülhet. Amúgy pedig ennél szinte bármi jobb Európában, arról nem is beszélve, hogy a magyar nők a legszebbek dolog azért erős túlzás.

Szóval kedves uraim, irány Krakkó, Warsó, Prága, Marosvásárhely, Barcelona, vagy ami tetszik, ha normális nőt akartok társnak."


Teljesen jó hsz. Én is azt tudom tanácsolni, hogy csak magyart ne!

2016. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!