Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol Lehet normális Barátnőt...

Hol Lehet normális Barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon jól kijönnék és le élhetném vele az életem..
2013. okt. 9. 10:44
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, 172 magas, kifejezetten vékony, de elég jóképű, és sajnos sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

Egy egyetemistának pedig felesleges kocsi. Ott a lábam, és a tömegközlekedés. Szüleimnek viszont van 3 autója.


Egyébként te most éppen azt demonstrálod, hogy milyen egy felszínes nő? :-P Ennyire elkeseredett azért nem vagyok.

2013. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Ha jóképű vagy, küldesz képet? :) Talán én is küldök, ha tetszel...

de több nem hiszem, hogy kialakulhat, mert alacsony vagy hozzám, és én a magas pasikat szeretem. Vékony is vagy, de nálam a kigyúrtak a nyerők.

Szóval... :S de ha legalább 6 jegyű a bankszámlád, akkor ezektől még el is tudok tekinteni :)

2013. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

"A párkeresés olyan, mint a porszívó-ügynökösködés: Attól még, hogy a termék jó, el is kell tudni adni, még akkor is, ha elsőre a vevő hallani sem akar róla."


Ebben igazad van. De én nem vagyok porszívó ügynök, aki nem akarja elsőre megvenni a terméket, az nem ér annyit, hogy foglalkozzam vele. Én nem pitizek, senkinek.

2013. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

"Ha jóképű vagy, küldesz képet? :) Talán én is küldök, ha tetszel..."


Te pedig túl felszínes vagy hozzám aranyom. És úgy játszunk, hogyha küldesz magadról képet, akkor talán én is küldök. Egyébként áruld már el, mit tudnál nekem nyújtani egy kapcsolatban? Max szexet, szeretetet biztos nem. Ennyi erővel egy lakásos rossz nénihez is elmehetnék, nála legalább fix lenne a tarifa.

2013. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Zakathol ***** válasza:

Azt, hogy egy nővel foglalkozni kell, nem feltétlenül gondolom pitizésnek. De ha te annak gondolod, lehet hogy ez is egy probléma, ami nehezíti neked a társkeresést.

Ahogy korábban is írtad, a férfiak között is elég sok felszínes, bunkó, gyökér van, így a nők sem feltétlenül fognak neked megnyílni az első beszélgetés alkalmával...

2013. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Jaj, valaki de nagyon felhúzta magát. :(

Gondolom most a föld alatt lehet az önbizalmad.


Mit tudnék nyújtani? Ha kedvemre teszel, (például a pénzeddel) bármit!!! :)))))))

2013. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fővarosi szabó ervin könyvtárat, ott esetleg előfordulhat egy két értelmes darab...
2013. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

"Az ilyen nők, mindig függnek tőled, így hát soha nem szólnak vissza, soha nem csalnak meg....és teljesíti minden kívánságodat."


Ennél szánalmasabb dolgot soha életemben nem olvastam.

Egész egyszerűen arról szól az egész, hogy az égadta világon semmivel sem tudod elérni, hogy valaki szeressen és tiszteljen, csakis akkor tudnál kapcsolatban élni, ha függésbe sodornád a nőt. :)


Amúgy nő vagyok, és nem igazak rám az általatok leírtak, valamint ismerek jópár nőt, akikre szintén nem. Nem ismerek olyan hűde sok embert (egyetemen ismerek sok nőt + a barátnőim), mivel nem vagyok egy társasági életet annyira zabáló egyén (bulikban pl. nem vagyok járatos), de akkor is szép számmal akad normális nő, így nem hinném, hogy nagy átlagól lehetne beszélni. Mert pl. kifejezetten anyagias nőt nem is ismerek, pedig tudom, hogy vannak ilyenek.


Azt még hozzátenném, hogy az egyszerre normális és szép nők kb. 80%-a foglalt. :)

2013. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
ja ha akad is elvétve az h foglalt... ez igaz am de az olyan nők álltalában olyan komákat fognak kik akik nem érdemlik meg... es a normalis fiuknak igy nem marad ez van fogadjatok el es eljetek ezt az eletet ha mar "van"
2013. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Nem igaz, én egy teljesen kedves, normális fiút boldogítok.

És mindig az ilyeneket kerestem régebben is.

2013. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!