Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol Lehet normális Barátnőt...

Hol Lehet normális Barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Akivel nagyon jól kijönnék és le élhetném vele az életem..
2013. okt. 9. 10:44
1 2 3 4 5
 21/48 Zakathol ***** válasza:

Ez már persze az egyéni preferenciák kérdése. Te nem, más pedig fog keresni a trágyában. :)


" A nagy átlagban kifejezés pedig pont azért jó, mert nem vetül ki az adott csoport minden tagjára, csak a többségre" - tehát gyakorlatilag kizárólag a nőknek azon csoportjáról beszélünk akik nem normálisak. Így vitatkozni valamiről viszont teljesen felesleges, hiszen nyilvánvalóan igazatok van :D

2013. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

"Sokszor azt felejtik el az itteni "nőgyűlölő" szerencsétlenek, hogy általában a párkeresés 2 emberen áll. Ha a férfinál sincsenek hozzáadott értékek, akkor eleve buktad az egészet a normális nőknél..."


Erre pedig azt tudom mondani, hogy tisztában vagyok az értékeimmel. Intelligens vagyok, viszonylag művelt, nem vagyok bunkó (élőben legalábbis :-P), kifejezetten felelősségteljes és segítőkész vagyok néha túlzottan is, király szakmát tanulok egy jó egyetemen, romantikus és kedves alkat vagyok stb. Ezek úgy tűnik nem értékek...


Viszont nem verem a mellem, hogy én vagyok az alfabarom, nem alázok meg másokat poénból, nem gyúrok, mert más sport kapcsol ki, és a nőt alapjáraton társnak szeretném és nem szextárgynak. Továbbá nem lobogtatom a pénzem mint valami zászlót, pedig 400K csücsül a számlámon, jó ez részben a szüleim érdeme, részben ösztöndíj. Ezek viszont negatív tulajdonságok sajnos manapság...

2013. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

"tehát gyakorlatilag kizárólag a nőknek azon csoportjáról beszélünk akik nem normálisak."


Nem. A magyar nőkről beszélünk, akiknek a többsége nem normális, de nyílván nem mind. Rajzoljak halmazábrát, vagy esetleg kördiagrammot?

2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
:-D
2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

"pedig 400K csücsül a számlámon"


Megismerhetlek? :))

L

2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

„Megismerhetlek? :))

L”


Na ennyit a lobogtatásról. :-D

2013. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedünk?:)
2013. okt. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

„Akkor ismerkedünk?:)”


És még gonoszak is. Két mondattal, lerombolják a szépen felépített érvelésemet. :-)


Írj privit, ha ismerkedni akarsz. :-P

2013. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Van kocsid, milyen? :)
2013. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 Zakathol ***** válasza:

A belső értékeid mit sem számítanak, ha például nem tudod magad rendesen előadni, ha a kisugárzásod nem megfelelő, nincs humorod (vagy nem jól adod magad elő).

A párkeresés olyan, mint a porszívó-ügynökösködés: Attól még, hogy a termék jó, el is kell tudni adni, még akkor is, ha elsőre a vevő hallani sem akar róla.

2013. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!