Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha adok arra, hogy egy pasi lelkis legyen, megfelelő értékrenddel stb. , akkor a legtöbb ilyen srác férfiatlan, alamuszi?

Figyelt kérdés
Régóta szingli vagyok, keresem a mélységet a jelöltekben, hogy megfogjon a lelke, de akivel ez megtörténik, nem érzem magam mellette nőnek. Hiányzik belőlük a férfiasság, a határozottság, esetlenek, "túl" szelídek... Én még nagyon nem találkoztam olyan pasival, aki egyszerre lelkis és férfias is. Volt két srác, akik nagyon megfogtak belsőre, de egyszerűen "női kisugárzásuk" volt. Ami valahol logikus, hiszen lelkisek, de miért kell ez így kihasson. :) Rájuk néztem, és egy kisfiút láttam, az egyik hozzám bújt, de úgy, mintha az anyja lennék... Közben meg kirívóan komoly gondolataik vannak. Én meg nem tudok megalkudni, hogy jó, akkor fontos a lélek, de nincs vonzalom. Értelmetlen is lenne.
2013. nov. 5. 14:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
A 2 együtt nagyon ritkán van meg. Látod, én is elég lelkis vagyok de a pofámon is mindig van szőr ennek ellensúlyozása végett.
2013. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Tudod az a baj,hogy a legtöbb férfi nem tudja mit kell tenni egy nővel.Ez elsősorban nem a mi férfiak hibája.Hanem a tiéteké is!

Nem beszéltek róla.Másról álmodoztok.Ha meg ez van akkor sírás.

Oké nem mindenkinél van így.Na de kérlek.Magyarázd el te miért van így.Mert én azt látom,hogy a nők többsége több akar lenni mint nő.

2013. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Azért nincs vonzalom, mert hozzád bújik? Pipogya senki !!!
2013. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Igen a másodiknak teljesen igaza van. Tetszik nektek valaki, van 1-2 hibája ami változtatható, akár meg is tenné a kapcsolat érdekében, de egyszerűbb elhallgatni és szakítani, elküldeni a férfit mint sem megmondani neki a gondjaid és közösen együtt megoldani ...
2013. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Azon nincs mit megoldani, hogy nem vonzódom. És nem azért, "mert hozzám bújik".
2013. nov. 5. 14:52
 6/32 anonim válasza:
100%
Én egy lelkis fiú vagyok, és teljesen ez jellemző rám amit leírtál :) bár nőiesnek nem szoktam látszódni, inkább csak kisfiús vagyok, barátnőm sűrűn ezt mondja. Próbálkozom avval, hogy keményebb, férfiasabb, és határozottabb legyek, de valahogy mindig rosszul jövök ki belőle. Sűrűn mondja barátnőm, hogy nem egy gyereket akar maga mellé, hanem egy férfit aki mellett biztonságban érzi magát. Reménykedek abban, hogy sikerül egyszer lelkisnek is lenni meg komoly férfinak is. A kérdésedre egyértelműen válaszolva igen, a lelkis férfi férfiatlan, és gyerekes, nagyon nehéz találni lelkis-férfias fiút
2013. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Akkor keresd a tökéletest magadnak,majd rájössz hogy mindenkinek vannak hibái,és tulajdonságai ami nem feltétlenül fog tetszeni.

Én is normális értékrendűnek tartom magam,tudok határozott is lenni ha kell,de attól még nem leszek alfahím típusú mindenkire ráhajtok és kemény gyerek vagyok.

2013. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem kell alfahím legyen, kemény gyerek, audis üzletember, semmi ilyen. Csak szimplán legyen FÉRFI.
2013. nov. 5. 14:54
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
Akkor magyarázd meg kérlek,hogy ez miben nyilvánul meg nálad,mert egy szóval dobálózni könnyű,ami igazából mindenkinek mást jelent bizonyos részekben. :)
2013. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Oké oké.

De melletted férfinak érezheti magát?

2013. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!