Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha adok arra, hogy egy pasi lelkis legyen, megfelelő értékrenddel stb. , akkor a legtöbb ilyen srác férfiatlan, alamuszi?

Figyelt kérdés
Régóta szingli vagyok, keresem a mélységet a jelöltekben, hogy megfogjon a lelke, de akivel ez megtörténik, nem érzem magam mellette nőnek. Hiányzik belőlük a férfiasság, a határozottság, esetlenek, "túl" szelídek... Én még nagyon nem találkoztam olyan pasival, aki egyszerre lelkis és férfias is. Volt két srác, akik nagyon megfogtak belsőre, de egyszerűen "női kisugárzásuk" volt. Ami valahol logikus, hiszen lelkisek, de miért kell ez így kihasson. :) Rájuk néztem, és egy kisfiút láttam, az egyik hozzám bújt, de úgy, mintha az anyja lennék... Közben meg kirívóan komoly gondolataik vannak. Én meg nem tudok megalkudni, hogy jó, akkor fontos a lélek, de nincs vonzalom. Értelmetlen is lenne.
2013. nov. 5. 14:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Én hasonló ember vagyok mint akikről írtál de lenne pár dolog amit megosztanék veled.


"Volt olyan szituáció, hogy a srácot nekem kellett megvédeni."

Értem valóban sokszor ki lehetne állni. Bevallom... viszont az a kérdés hogy miért? Tudom sok nőnek nagy a büszkesége, és ők azok akiknek mindig mindent meg kell mondani mindenkinek "a gyengék védelmezői", DE és most jön a DE.Engem rohadtul nem érdekelnek mások, rohadtul nem érdekel mit mondanak hogy ha csak nem találják meg azokat a bizonyos pontokat amikor kitör belőlem az állat(megjegyzem, eddig egyszer fordult elő hogy sikerült valakinek). Nem foglalkozom velük, nem veszem őket figyelembe, nem süllyedek le egy csöppet sem. Az sem érdekel hogy ezzel hagyom hogy megfosszon minden becsületemtől. Ezt csak az idióta emberek nem értik meg. Nekem fontos a lelki béke :)


"lelkis-férfias pasi"

Itt megjegyezném hogy érzed az ellentétet, a te értelmezésed szerint.Nos vizsgáljuk is meg.


A férfi legyen lelkis, de ne legyen túl szelíd, ne akarjon hozzábújni a barátnőjéhez <- jelezvén ezzel hogy szereti.

A férfi legyen FÉRFIAS de, legyen alázatos, legyen azért szíve, és lelki világa.


Nem azt mondom hogy a kettő kizárja egymást de te azt akarod hogy ez harmóniába legyen mindenkinél.


"Egyébként a mai világban már önmagában a férfias pasi is ritka."

Vajon miért? Szoktad látni mi megy a TV-ben? Szoktad látni hogy a nők mit tesznek a férfiakkal? Szoktad látni hogy a nők milyen férfiakat bálványoznak. Ejnye, csúnya férfitársadalom ezek után hogy mersz eltorzulni.


"Önmagában egy értékrendileg silány világot élünk."

És te vagy eme mocskos világban az egy megtestesült tökéletes nő akitől nyugodt szívvel elvárhatom hogy minden feltételemnek megfeleljen.


"Végre akadnak olyanok is, akik megértenek. Persze, hogy az utolsó illető egy nő."

Éljen! Fogjatok össze, és gyűjtsetek még embereket a zombi feminista hadsereghez!


"A vonzalom ugyanolyan érzelem - még ha nem csak a külső, hanem a belső felé is szól -, mint bármelyik másik."

A vonzalom az vonzalom. Az nem egy érzés hanem egy beidegződés amit az életed során a környezeted hatása gyakorol rád. Nagyon is befolyásolható, de látom Mrs.Tökéletes nem olvas eleget, hanem IQ-ból próbálja megfejteni az élet rejtelmei, az ember működését.(Megsúgom, nem biztos hogy menni fog:/).



"Igen a másodiknak teljesen igaza van. Tetszik nektek valaki, van 1-2 hibája ami változtatható, akár meg is tenné a kapcsolat érdekében, de egyszerűbb elhallgatni és szakítani, elküldeni a férfit mint sem megmondani neki a gondjaid és közösen együtt megoldani ..."

Erre meg hol a válasz? Talán megfogott a drága kommentelő barátom kérdése? Látom sikerült a leglényegesebb(gúnyt) kiszedni a kontextusból és arra válaszolni. Meg min nincs mit megoldani?


Talán tükörbe kéne nézni lejjebb adni az elvárásokat, és nem a tökéletesre törekedni mert nincs olyan, nem létezik! Tolerálni kéne az ember hibáit, megbeszélni, és kijavítani, nem pedig sírni miatt és másra mutogatni. Egyébként az olyat mint te, nem is értem hogy nem tudják kellően szeretni(?), a férfiasabb emberek. Akik meg túl "szelídek" hozzád, gondolom azok is csak a mámor miatt teszik mely elvakítja őket?


(Ha erre azzal akarsz jönni, hogy nőgyűlölő lelki sérült vagyok, esetleg ki vagyok én hogy ismeretlenül ilyeneket állítsak rólad, ne talán tán elítéljelek, akkor ne fáraszd magad. Én nem vagyok rá kíváncsi, te tetted fel a kérdést és vártál rá kérdéseket. Én válaszoltam. Arról meg tudtam egy kezdeti következtetést levonni, amiket írtál :))


Remélem segítettem!

2013. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok rá kíváncsi, te tetted fel a kérdést és vártál rá válaszokat.* (Elnézést, elírtam :/).
2013. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!