Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha adok arra, hogy egy pasi lelkis legyen, megfelelő értékrenddel stb. , akkor a legtöbb ilyen srác férfiatlan, alamuszi?

Figyelt kérdés
Régóta szingli vagyok, keresem a mélységet a jelöltekben, hogy megfogjon a lelke, de akivel ez megtörténik, nem érzem magam mellette nőnek. Hiányzik belőlük a férfiasság, a határozottság, esetlenek, "túl" szelídek... Én még nagyon nem találkoztam olyan pasival, aki egyszerre lelkis és férfias is. Volt két srác, akik nagyon megfogtak belsőre, de egyszerűen "női kisugárzásuk" volt. Ami valahol logikus, hiszen lelkisek, de miért kell ez így kihasson. :) Rájuk néztem, és egy kisfiút láttam, az egyik hozzám bújt, de úgy, mintha az anyja lennék... Közben meg kirívóan komoly gondolataik vannak. Én meg nem tudok megalkudni, hogy jó, akkor fontos a lélek, de nincs vonzalom. Értelmetlen is lenne.
2013. nov. 5. 14:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez kb akkor tud megvalósulni, ha a partner is olyan. Pl hiába jön rám néha hogy komoly dolgokról beszéljek ha a lány nem vevő az ilyenre és nem tud megkomolyodni. Ahogy hiába lennék férfias akármilyen helyzetben, ha a nő nem nőies, akihez mérten férfias lehetek. Ez kétirányú dolog. Neked is olyannak kell lenned, hogy kiteljesedhessen melletted egy férfi
2013. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy én az "igazi nő" megtestesítője vagyok, és ezt mindenféle egoizmus nélkül mondom. Párkapcsolatban sem volt ilyesmire soha panasz, úgyhogy azt gondolom, igen, mellettem férfi lehet, akit választok. Egy pasi lehet úgy is férfias, hogy alázatos, nem keménykedik. De akinél már azt érzem, hogy jóval határozottabb vagyok, minden fontosabb lépést én teszek meg, a srác semennyire nem domináns, csak tördeli a kezeit, meg zavarban van, amellett én hogy legyek nő? Volt olyan szituáció, hogy a srácot nekem kellett megvédeni. Az egy kicsit sokkolt mondjuk. :D
2013. nov. 5. 15:03
 13/32 anonim ***** válasza:

Erzekeny pontra tapintottal :) Ismerek ilyet :) Mindket oldala rendben van :)


Nagyon ritka az ilyen tipus. Nagyon-nagyon ritka.

2013. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Egyébként a mai világban már önmagában a férfias pasi is ritka. Persze, ez nagyon sok kislány hibája is, mert jajj, de cuki, ha 40 kilós, és elfújja a szél, ha félrenyalja a haját, ha kilóg a boxere stb. Önmagában egy értékrendileg silány világot élünk. Persz,e hogy emellett a két ismérv mellett már a lelkis-férfias pasi antik számba megy. :D
2013. nov. 5. 15:09
 15/32 anonim ***** válasza:
A tördeli a kezeit és zavarban van,az miattad van nem gondolod?Tehát ha már együtt vagytok és megszokjátok egymást utána már nem hinném,hogy ezt csinálná.Azonban amíg ismerkedős fázisban ezt csinálja,az pontosan azért van,mert tetszel neki nagyon,és nem akarja elrontani a dolgot,ezért zavarodott egy kicsit. :)
2013. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
Ritka az olyan, akinél mindkét oldal stimmel. Én is csak már több mint 29 évesen találtam ilyet, pedig nem voltam egy népszerűtlen lány a pasik körében. Addig viszont nekem is pont ez volt a problémám a férfiakkal és én sem tudtam megalkudni.
2013. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Végre akadnak olyanok is, akik megértenek. Persze, hogy az utolsó illető egy nő. :D Örülök, hogy Neked összejött. :)
2013. nov. 5. 15:14
 18/32 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem vagyok népszerűtlen. :( Mármint magam sem hiszem el néha, mennyien esedeztek azért, hogy velük legyek, de ha egyszer egy kapcsolat két félből áll, és én is akarok szeretni, vonzódni, szerelmes lenni stb.
2013. nov. 5. 15:16
 19/32 anonim ***** válasza:
Ja és a másik felét még meg sem említettem,mikor nem is néztek körbe rendesen,csak a jóképű hülye gyerekek között próbáltok ilyeneket keresni,aki meg olyan lenne akit kerestek,csak mondjuk nem annyira jóképű azt már le sem szarjátok általában.Akkor most hol is a hiba?
2013. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Hm, kezdesz érdekes lenni:)


Az értékrendes dologban teljesen egyet tudok érteni. Sajnos elmosódnak a női férfi szerepek, ez engem is irritál:S

2013. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!