Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha adok arra, hogy egy pasi lelkis legyen, megfelelő értékrenddel stb. , akkor a legtöbb ilyen srác férfiatlan, alamuszi?

Figyelt kérdés
Régóta szingli vagyok, keresem a mélységet a jelöltekben, hogy megfogjon a lelke, de akivel ez megtörténik, nem érzem magam mellette nőnek. Hiányzik belőlük a férfiasság, a határozottság, esetlenek, "túl" szelídek... Én még nagyon nem találkoztam olyan pasival, aki egyszerre lelkis és férfias is. Volt két srác, akik nagyon megfogtak belsőre, de egyszerűen "női kisugárzásuk" volt. Ami valahol logikus, hiszen lelkisek, de miért kell ez így kihasson. :) Rájuk néztem, és egy kisfiút láttam, az egyik hozzám bújt, de úgy, mintha az anyja lennék... Közben meg kirívóan komoly gondolataik vannak. Én meg nem tudok megalkudni, hogy jó, akkor fontos a lélek, de nincs vonzalom. Értelmetlen is lenne.
2013. nov. 5. 14:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Randiztam az elmúlt időszakban két olyan sráccal is, akik egyáltalán nem tetszettek külsőre. Pont azért, hogy hátha tényleg vissza kell vennem abból, hogy passzoljon a külső-belső duó, a lelkis-férfias kérdés. De rá kellett jönnöm, hiába erőltetem, azt értem el vele, hogy a srác irritálni kezdett, amiért nem tudtam szerelmes lenni belé, vonzódni hozzá. Ez nem ilyen egyszerű, hogy jó, akkor lejjebb adom, és akkor eltűröm, hogy nem tetszik, mint férfi.
2013. nov. 5. 15:23
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Akkor marad ez a válaszom neked továbbra is,és nincs értelme tovább beszélni róla,majd rájössz később.

Akkor keresd a tökéletest magadnak,majd rájössz hogy mindenkinek vannak hibái,és tulajdonságai ami nem feltétlenül fog tetszeni.

2013. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
A vonzalom ugyanolyan érzelem - mégha nem csak a külső, hanem a belső felé is szól -, mint bármelyik másik. Vagyis puszta akarattal nem lehet befolyásolni.
2013. nov. 5. 15:29
 24/32 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez a férfi a barátnőmnek ez nem kellett, vagy nem viszonozta mert én is vágytam a szeretet-re.

Szerettem lelkiztem neki megértettem a problémáit ha elmondta esetleg segíteni próbáltam neki.

Viszont ha valami gond volt én intézkedtem kiálltam az igazamért és mindig vigyáztam rá, volt hogy belénk kötöttek nem rohantam el. A problémák elől nem zárkóztam el megoldottam sokszor magam a kettőnkét is.

2013. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

A külső igényekről való lejebbadás nem arról szól,hogy olyannal randizz aki egyáltalán nem mozdít meg semmit.

Hanem arról,hogy már valamit érzel de még nem az igazi

2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Ennél a két srácnál is ez volt... Valamit éreztem, a belső miatt. Hogy gondolati síkon, lelki téren nagyon egyezünk. És ez jó tud lenni. De önmagában még mindig kevés, főleg, ha közben ott van, hogy megölel, és közben azt érzem, mintha egy babát büfiztetnék.
2013. nov. 5. 15:33
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem csak személyiségre.Hanem külsőre is.Ha ránézel láss valami szépet benne.
2013. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hát, nem láttam. :D
2013. nov. 5. 15:37
 29/32 A kérdező kommentje:
Na jó, de az egyikről annyi eszembe jutott, hogy végül is, meglepően szimmetrikus az arca. :D
2013. nov. 5. 15:38
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Baromság, hogy a vonzalmat nem lehet puszta akarattal befolyásolni. Akarni kell, nyitni emerek felé, és lehet normális emberekkel ismerkedni.

Persze a mai rohanó világban divattá vált, hogy a nők kb 2 másodperc alatt eldöntik, hogy kivel randiznak, és kivel nem.

Ezzel több probléma is van: ennyi idő alatt legfeljebb a külső (illetve az anyagiak) alapján lehet dönteni, ami mindenképpen előnyös akkor ha a barátnők előtt akartok a pasitokkal menőzni (ez amolyan kirakatkapcsolat), minden más esetben viszont idő kell(ene) az ismerkedéshez...

2013. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!