Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme Magyarországon...

Kisherceg25 kérdése:

Van értelme Magyarországon "élni" ha itthon nincs meló, nem lehet megélni, és még normális lányt sem találni, aki nem felszínes (lové, külső), még boldogan sem lehet élni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 01:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Balaton hiányozna.

Munkabér jobb külföldön (nyugaton)

és a nők is kedvesebbek, nem beképzeltek mint itthon.

2013. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
40%
Lány vagyok, és kikérem magamnak, nem vagyok se beképzelt se felszínes. De ha ti így álltok hozzá, ne csodálkozzatok hogy nincs csajotok...
2013. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kevés a normális lány,ezért nem találok!
2014. jan. 5. 20:00
 14/19 anonim ***** válasza:
70%

a gyakorikerdesek.hu szerelem-szex rovatába írogató "férfiak" 97%-a leírható ezzel a mondattal: "kevés a normális lány, ezért nem találok"

esküszöm, ahogy olvasom ezt az oldalt folyamatos sértéseket kapok, mint nő, hiszen, mindig valami új derül ki... beképzelt, buta, lotyó, pénzéhes, számító, liba vagyok, akinek a fehérneműmodell adóniszok közül is csak a pénzesebbek kellenek. köszönöm, hogy felvilágosítotok!

De akkor most én is felvilágosítalak titeket: azért, mert ti, kedves gyk-n nyavalygó, normális értékrenddel és harmonikus élettel, emberi kapcsolatokkal nem rendelkező fiúcskák, tizen-vagy huszonegynéhány évesen úgy gondoljátok hogy a hatalmas élettapasztalataitokból már általános axiómákat fogalmazhattok meg egy egész társadalmi osztályra nézve, gondolkozzatok már el! azért, mert még nem jött szembe a nagy Ő, és ezzel szemben láttok az utcán, a plázában, a médiában, a társkeresőkön olyan lányokat, akikre igaz a leírásotok, nem az a megoldás, hogy otthon nyomjuk a gépet, és magunkat sajnáltatva szidjuk az ellenkező nemet. Képzeljétek, a férfiak között is akad bunkó, mégsem jelentem ki, hogy " normális pasik nem léteznek, ezért vagyok egyedül és siratom magam".

2014. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem értem miért veszel minden sértést magadra

akinek nem inge ne vegye magára...

Valóban nagyrészt általánosítanak de azért van is benne valamennyi iagzság

2014. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fura, a többség azért előbb-utóbb talál melót, képes megélni és még normális lányokat is tud találni kis keresgéléssel. Nem lehet, hogy benned van a hiba?
2014. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En 20 evesen kijottem Londonba, es most 24 evesen koltozom haza. Sikerult megszedni magam rendesen, es igy mar latom ertelmet annak hogy otthon eljek.
2014. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem igazán van értelme itt élni,én is így gondolom.Az idegeidet kiölik,minden szarért téged hibáztatnak a nők is,a munkahelyen is,közben meg semmiről nem tehetsz.

Már máshova is írtam,hogy biztosan vannak normális nők,csak egy másik bolygón de komolyan.Olyan mintha engem elkerülnének,pedig semmi okot nem adok rá.

Keresgéltem én már mindenhol őket,de ha találtam is,foglaltak voltak.Egyetemen is ugyanúgy a bunkó gyerekek után futnak az "elvileg" normálisabb meg értelmesebb csajok is,de a normálisokat ők sem veszik észre,olyan mintha ott se lennénk.

2014. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
31%

Bocs a nyers válaszért és tényleg, ne sértődj meg: nézz magadba, mindent megteszel a sikerért, vagy csak rinyálni és magadat sajnáltatni tudsz? De most komolyan. Mi köze ennek Magyarországhoz? Tudod mit? Költözz is el mielőbb, legalább többen maradunk arányaiban a sikeres, tenni akaró emberek. Aki meg most bekeveri ebbe a politikát, az tehet egy szívességet.

Szerintem a kulcs csak ennyi: te elvársz ezer dolgot, de vajon te 100%ban mindent megtettél? És ne kezdjük magyarázni a körülményeket, rólad szól a kérdés. Meg sem kell válaszolni itt, csak úgy magadban.

2016. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!