Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikertelen, átlagnál rosszabb...

Sikertelen, átlagnál rosszabb adottságú fiatal fiúk, Ti mikor adjátok fel? Vagy mikor fáradtok bele a próbálkozásba a lányok, sikerek után, soha?

Figyelt kérdés
60 év múlva is még ha nem is jön be semmi és csak visszautasítás meg sikertelenség van akkor is tovább folytatjátok?

2014. jan. 13. 20:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
"meghalni lehet, de elfáradni soha" ez a jó hozzáállás. (függetlenül az ezt szónokló személytől)
2014. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
közhely
2014. jan. 13. 20:40
 13/36 anonim ***** válasza:
én addig próbálkozok ameddig meg nem halok. mert fiatalon még jobban bírom egyedül, a hobbijaimnak élek. de idősebb korban már nehezebb lesz egyedül. nem adom fel soha.
2014. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
és a vallás nem lehet jó menekülő, mert ott soha nem vagy egyedül Jézus mindig veled van és Ő mindig szeret, sőt téged szeret a világon a legjobban Ő egyedül?
2014. jan. 13. 21:00
 15/36 anonim ***** válasza:
Én 2 év alatt belefáradtam:(
2014. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
a medve sem lakik jól medvesajttal. meg aztán ami az egyik embernek jó, az a másiknak nem.
2014. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
a katolikus papok is elvannak nélküle, mert teljes szívből szeretik Krisztust, tehát én szerintem a vallás jó megoldás lehet
2014. jan. 13. 21:08
 18/36 anonim ***** válasza:
Tévedsz, kérdező. Én vallásos vagyok, de nem párkapcsolat HELYETT, hanem szeretnék MELLETTE megházasodni is. Elég degradáló Istennel szemben, ha őt nőpótléknak tekinted. A cölibátusról pedig annyit, hogy nem véletlenül van annyi papi visszaélés. Ráadásul a biblia sem írja elő, ez egy katolikus baromság. Isten tudja, hogy a férfinak szüksége van nőre, mert nem jó neki egyedül. Ezért teremtette Évát Ádámnak. :)
2014. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
na te sem vagy Krisztusi lelkületű keresztény "katolikus baromság" jaj Istenem... na mindegy nem kell ítélkeznem, a lényeg, hogy Pál leveleit is olvasgasd, amikor kiemeli és dicséretben részesíti a cölibátusban élőket és ezt az életformát, talán nem véletlenül, sőt maga Jézus Krisztus (akinek szavaz sokkal hihetőbb és lényegesebb) mint ami abban az ószövetségben van leírva aminek jelentős részét a sumerektől, egyiptomiaktól vettek át anno a héber törzsek, a lényeg, hogy te degradálod le Krisztust azzal, hogy "ő nem pótolhatja a nőt egy férfi életében" dehogynem Krisztus mindent és mindenkit pótolhat, ha te nem így hiszed semmi baj, szíved joga csak akkor ne prédikálj nekünk itt a magas lóról
2014. jan. 13. 21:27
 20/36 A kérdező kommentje:

ja igen hogy Krisztus mit mondott :) azt mondta - csak kimaradt - hogy vannak akik egyedül maradnak, mert nincs párjuk, "Van, aki azért képtelen a házasságra, mert úgy született. Van, akit az emberek tettek a házasságra alkalmatlanná. Végül van, aki a mennyek országáért önként mond le a házasságról. Aki fel tudja fogni, az fogja fel!"

(Máté evangéliuma 19:12) Maga Krisztus Urunk mondja ezt a saját szavaival

2014. jan. 13. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!