Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikertelen, átlagnál rosszabb...

Sikertelen, átlagnál rosszabb adottságú fiatal fiúk, Ti mikor adjátok fel? Vagy mikor fáradtok bele a próbálkozásba a lányok, sikerek után, soha?

Figyelt kérdés
60 év múlva is még ha nem is jön be semmi és csak visszautasítás meg sikertelenség van akkor is tovább folytatjátok?

2014. jan. 13. 20:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek sikereim.. Még barátnőm sem volt pedig Átlagos lányoknál próbálkoztam nem Topmodell lányoknál.. 17/F
2014. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
17 az még fiatal, az még jó :)
2014. jan. 15. 18:56
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy az ember hány éves ha a lányok csak kinevetik és kigúnyolják... Nagyon sokan aláztak meg és röhögtek ki.. Már annyira elment a kedvem a barátnő szerzéstől hogy már lassan féléve nem mozdulok ki itthonról mert minek ha se barátaim mert akik vannak messze laknak, se barátnőm nincs akivel elmehetnék sétálni úgyhogy nekem már teljesen mindegy... 17/F voltam ismét..
2014. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
nem mindegy hány éves, mert 17 évesen nem akkora gond, viszont 24 évesen sokan főleg régen már apák voltak, elértek vmit az életben, nekem semmim sincs és senkim sincs 24 évesen na az tényleg sz*r helyzet, de 17 évesen van még időd fejleszteni magad, az nem olyan ciki
2014. jan. 15. 20:42
 35/36 anonim ***** válasza:
Én nem tudok mit fejleszteni magamon mert bűn ronda vagyok.. Hiába járok divatos ruhákban hiába próbálkozok újra és újra az állás ugyan az... Hiába is vagyok fiatal ha nem megyek egyről a kettőre..
2014. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de elmondanám neked, hogy sokkal nyitottabbak a nők ismerkedésre nappal mondjuk utcán, a boltban, vagy bárhol máshol, hisz olyankor nem számítanak rá! Egy buliban emg koptatnak le mint az állat, hisz egy este odamegy hozzájuk vagy 15 srác, persze hogy felveszik a lekoptatós stílust. Ki kell tudni játszani őket! Elárulom: k....a nehéz! Nappal könnyebb, hidd el. Kérdezz tőle valamit, aztán annyi, egy jó pár lány után már mehet a következő lépés. Tanulgass és egyre jobb leszel!
2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!