Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok zavaró az, ha egy...

Lányok zavaró az, ha egy férfi idősebb nálatok, és még nem volt kapcsolata, de nektek már volt komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:14
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
# 40: Na ez pl. roppant "érett" viselkedés...
2014. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 LeftBehind ***** válasza:
42. Tudod még Isten türelmének is van határa....hát még az enyémnek.
2014. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
# 43: Hát, egy párkapcsolatban ennél lényegesen nagyobb türelem szükségeltetik, mert ott is előfordulhat, hogy két ember nincs azonos véleményen... :)
2014. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 LeftBehind ***** válasza:
Ja csak veletek olyan szinten nem vagyok egy véleményen hogy abból nehezen lenne egyáltalán kapcsolat.
2014. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Azt is lehet ám kulturáltan kezelni... de ha minden nézetkülönbségre sértődéssel reagálsz, akkor egy kapcsolatban is ezt tennéd (és ez még csak nem is tapasztalat kérdése).
2014. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 LeftBehind ***** válasza:
Azért kicsit más szint az ahogy egy szerettemet kezelem meg ahogy egy no name netes akárkit kezelek. Amúgy meg kit érdekel? Leszarom az egészet. Bármilyen rendes voltam eddig a kutyának se kellettem, akkor már mit számít? Legalább itt írhassam ki idegből ami eszembe jut.
2014. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
LeftBehind azért benned is lehet hiba, mert látom hogy elég sokat írsz ebbe a kategóriába, más kérdéseknél. Évekkel ezelőtt én is hasonló cipőbe jártam, és rájöttem nem a nőkben volt a hiba, hanem abban, hogy gyerekesen viselkedtem. Azzal, hogy gyűlöletet szítasz attól még nem leszel előrébb, hanem inkább hátrább!
2014. jan. 20. 22:27
 48/57 anonim ***** válasza:

"Azért kicsit más szint az ahogy egy szerettemet kezelem "

No igen, egy kapcsolat elején mindenki hajlamos a jobbik oldalát mutatni... aztán idővel előbukkan a személyiség kellemetlen része is, és akkor jönnek a problémák. Na ennek a kezeléséhez viszont már kell a tapasztalat! (Mert te se fogsz senkit 10 évig rózsaszínben látni és feltétel nélkül imádni, és akkor már bizony szükség lesz a toleranciára...)

2014. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 LeftBehind ***** válasza:

48. Ha jól emlékszek már említettem,de azért még egyszer leírom - AMÍG SENKI NEM AD ESÉLYT ADDIG NEM LESZ TAPASZTALATOM!


Kérdező - sose mondtam hogy tökéletes vagyok,de a legnagyobb hibám hogy nem tudom hogyan közeledjek. Ahhoz pedig hogy ebben fejlődjek először egy partner kéne.

2014. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

LeftBehind-al kell egyetértenem,velem ugyanez van pontosan.Amíg nem adnak esélyt,addig hogy legyen tapasztalat?

De a többi írásával is egyetértek,azt is értsétek meg,hogy minden 2 emberen múlik.Próbálkozhat bárkinél,ha ő nem jön be nekik,és lehet bármilyen normális ha a másik nem vevő rá. :)

2014. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!