Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok zavaró az, ha egy...

Lányok zavaró az, ha egy férfi idősebb nálatok, és még nem volt kapcsolata, de nektek már volt komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:14
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

Nem zavar egyáltalán. Bár nálunk én vagyok a tapasztalatlan.


21L, 38F

2014. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 Hexagonia válasza:
100%

No. Elnézést, hogy az emelkedett hangulatú beszélgetést megszakítom, de jelentkeznék mint "volt ilyennel-olyannal is tapasztalatom, de a nagyŐmnek én voltam az első és csodálatraméltóan jól bánik velem és a kapcsolattal"-típusú emberke.

Én azt vettem észre több "tapasztalt" volt barátomon is, hogy csak rontottak rajta - az önbecsülésén, az önbizalmán, az elvárásain, a bizalmán - a volt párjaik.

Szerintem ahhoz is érettség kell, hogy valaki azt mondja, hogy inkább lesz még egyedül mintsemhogy belenyomakodjon arccal egy káros-kínos kapcsolatba akárkivel, aki nem rúg belé (eleinte). Nekem több koppanást kellett saját bőrömön megtapasztalnom néhány olyan dolog megértéséhez, amit más a barátai szerencsétlenkedéseiből leszűr. Nem vagyok biztos benne, hogy én vagyok az okosabb... :)

2014. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Hexagonia, teljes mértékben egyetértek. És ilyen szempontból tényleg jobb egy nem "agyontapasztalt, 100 kapcsolata volt előtte" típusú ember, nem pedig olyan, aki már kapcsolati téren megfáradt. A sok esetleges csalódás miatt az emberek már eleve savanyú képpel lépnek be a következőbe. Persze biztosan vannak kivételek, nem magam akarom "eladni", hogy én jobb vagyok, mert még nem volt kapcsolatom, de tény, hogy ez is megtörténhet és figyelembeveendő szempont szerintem is. 23/F
2014. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem zavaró.


Általánosságban az életben az emberek empirisztikusan gondolkodnak - ami annyit jelent, csak tapasztalaton keresztül lehet tudást szerezni, értsd úgy csak a sajátodén. Ez tulajdonképpen egy életszemlélet. Ez inkább egy filozófiai irányzat volt régen, ma már teljes mértékben uralkodó szemlélet. Szokj hozzá.

Ez nem rossz, se nem jó. Egyszerűen a többség ezt a nézetet osztja.

Majd ha találsz valakit aki, idézem az egyik előttem lévőt 'Nekem több koppanást kellett saját bőrömön megtapasztalnom néhány olyan dolog megértéséhez, amit más a barátai szerencsétlenkedéseiből leszűr.' Ez már pl. egy másik szemléletet képvisel, miszerint, mások hibáiból is okulhatunk, és az a tudás is a miénk, beépíthetjük a gondolkodásunkba. Anélkül, hogy eltörtük volna magunkat...


Amit valaki kapcsolaton kívül nem tud, azt kapcsolaton belül se fogja jobban tudni, csak mert kapcsolata van.

Önmagában semmi nem változtat meg minket, tehát ha valaki előtte egy veszekedős típus volt, és nem tudta mással se kezelni a konfliktusait, és ebből analfabéta, akkor az kapcsolaton belül is pont olyan analfabéta lesz.

Egy kapcsolat pont annyira lesz béna, mint amennyire a benne lévő felek azok.

Nézd meg hány segghülye ember van, akinek már több tapasztalat miatt, marha okosnak kéne lenni, és mégis milyen ökörméretű hibákat követnek el, sokadszorra.

Nem csak tapasztalatban, felfogásban, és érzékelésben is különbözünk, ami egy nagyon fontos dolog.

Egy történt eseményből valaki 5 dolgot fog fel, valaki semmit nem tanul belőle...


Összességében, kár ezen gondolkodni, ha valaki nem fogad el téged úgy ahogy vagy, akkor megeheted a kalapod. Magyarázkodni lehet, csak fárasztó. Hagyd ott az olyan lányt, ettől ő nem rosszabb, te se vagy lúzer, csak jobb ha magától jönnek a dolgok, és nem kell győzködni senkit.

Világszemléletet nem fogsz tudni megváltani, ezt tartsd észben.


És egy javaslat: ne ezzel az információval kezd, már csak a sztereotípiák elkerülése végett is.


Csak lazán. Nem a halálodon vagy még.

2014. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

attól függ mi akar

szóval ha komolyat, akkor úgyse lesz belőle semmi

ha csak szexet, akkor még lehet vele jó

egy ilyennel volt dolgom, egy randi lett belőle, a pasi 7 évvel volt idősebb nálam, de még szűz volt, nem lett volna gond, de hát beszélgetni se igazán tudtunk miről

pedig nem kizáró, hogy idősebb, mostani párom sokkal idősebb

2014. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

hmm.....szexi 30-as pasi, aki még szűűűz (talán?? :D)

Nekem bejönne

2014. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
#56: Ha-ha-ha... -.-
2015. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!