Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok zavaró az, ha egy...

Lányok zavaró az, ha egy férfi idősebb nálatok, és még nem volt kapcsolata, de nektek már volt komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:14
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
61%
# 19: Magas IQ-val és EQ-val sem működik, ha az embernek nincs tapasztalata. Én pl. olyan pasival voltam kapcsolatban, akinek mindkettő magas volt, de 0 tapasztalattal nem nagyon tudta, hogyan mennek a dolgok.
2014. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
61%
# 20: Rájöttél, de kezelni is tudtád? Mert akivel nekem volt kapcsolatom, azt mondta, persze, ezzel tisztában van... de a gyakorlat nem ezt mutatta!
2014. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
Nos lehet, hogy ilyen idiótákkal hozott titeket össze a sors, de vannak még olyan tapasztalatlan férfiak akiket nem kell tanítani. Ez személy függő, hogy kit kell tanítani kit nem. Lehet, hogy akikkel együtt voltatok még éretlenek voltak, de ha mondjuk pár év múlva ismertétek volna meg amikor esetleg megértek, akkor lehet más lenne a véleményetek. Én hülyeségnek tartom ezt a tapasztaltszerzősdis dolgot, én nekem azért nem volt eddig senkim, mert nem egy jó múltat éltem át. Amúgy engem speciel zavarna, ha egy nő állandóan tanítani akarna.
2014. jan. 20. 19:51
 24/57 anonim ***** válasza:
61%
De a nők NEM akarnak tanítani. Én legalábbis nagyon nem. Ha tanítani akarnék valakit, abból lenne egy jó kis papucs... persze vannak nők, akik erre buknak... én nem! Én a határozott, tapasztalt, érett gondolkodású férfiakra bukom, és soha többet nem szeretnék olyannal lenni, akinek nincs tapasztalata.
2014. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
De érsd meg, hogy sok olyan van aki, nagyon hamar szerezz tapasztalatot, és csak a megfelelő lányt kereste. Mi van akkor, ha ilyen férfibe szeretsz bele, és később elmondja, hogy nem volt kapcsolata? Mi van, ha tényleg az igazit kereste? És eddig azért nem volt rá alkalma, mert nem alakúlt jól az élete, de azon van, hogy túllépjen a múlton, és tiszta lappal kezdjen. Értsétek meg, hogy NEM minden ember egyforma.
2014. jan. 20. 19:59
 26/57 anonim ***** válasza:
Nos 22-es már túl vagyok egy jó hosszú randisorozaton egy lánnyal és igen, odatettem magam nagyon durván. Percre pontosan, bármi segítség kellett (egyetemi korrepetálás), ott voltam, bármit meg tudott velem beszélni, barátok kezdtünk lenni. Mi lett a vége? Lepattintott....
2014. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
Én privátot is írtam Neked, hátha tudok segíteni, de ha nem válaszolsz, akkor nem tudok mit csinálni.
2014. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Most írom! :)
2014. jan. 20. 20:03
 29/57 anonim ***** válasza:
76%
# 25: Nézd, ezek a problémák pont nem a kapcsolat elején jönnek elő, hanem 3-6 múlva. És nekem nincs türelmem kísérletezgetni, nem akarok akkor kilépni, mikor már érzések is bejátszanak, mert az számomra is egy kudarcélmény (meg nyilván a másik számára is). Ezért eleve csak olyannal kezdek, akivel hasonló szinten vagyunk párkapcsolati tapasztalat terén. (Igen, ez nálam pl. fontos szempont ismerkedésnél! Egyszer tettem kivételt, pedig tudtam, hogy nem kéne, mert nagyon is érettnek, értelmesnek tűnt a pasi... de aztán pár hónap után nagyon kiütközött a tapasztalat hiánya!)
2014. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
29-es, de szerintem mikor emberekről beszélünk öreg hiba biztosra menni. Nem lehet:) Mondom ezt figyelembe vehető tapasztalat nélkül neked.
2014. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!