Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok zavaró az, ha egy...

Lányok zavaró az, ha egy férfi idősebb nálatok, és még nem volt kapcsolata, de nektek már volt komolyabb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:14
1 2 3 4 5 6
 11/57 LeftBehind ***** válasza:
25%
Mit ne mondjak tényleg szívmelengető látvány hogy amint huszonévesen valaki nem volt nővel, azonnal gyanús meg fura lesz a szemükben.
2014. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
58%
Ez is egy rohadt önző vélemény, amit az első írt. Ha valaki egyszerűen később érő típus vagy ha nem is, egyszerűen nem jött neki még össze, mert mondjuk nem volt annyi lehetősége rá, már ítéljétek is el, mert ti szenvedtetek valaki tök más ember mellett. Nem is értem hogy lehet a 2-t összehasonlítani. Ennyi erővel ne menj soha többé étterembe, mert a világ több millió étterme közül egyben sz*r kaját kaptál, ez felháborító, sajnos sok nő ilyen primitív gondolkodású és szűklátókörű. 23/F
2014. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
45%
És pontosan az ilyen jellegű válaszok miatt, mint az első, gondolom egyre inkább azt, hogy nekem magyar barátnő, ha utánam dobnák se kellene.
2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
37%
12-es: nem azt mondtam, hogy "mivel volt már rossz kapcsolatom, többé nem akarok kapcsolatot". Csak mert az éttermes példát ezt mondja. Én leírtam a véleményemet, igyekeztem kulturált, nem bántó módon tenni. Arról nem tehetek, hogy számomra ez egy taszító dolog, lényegében kizáró ok. Ez még nem jelenti azt, hogy primitív vagyok, vagy hogy ezen véleményem miatt mások is hülyék. Nyilván szívem joga az ilyesmi, és ha már valaki feltesz egy kérdést, nehogy már csak az válaszoljon, akinek a válaszán minden szerencsétlen fiú felbátorodik és örül.
2014. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 LeftBehind ***** válasza:
22%
Jaj ne! Lepontoztak! Hát most hová sz*rjak egyet.....
2014. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
38%
14-es te nem érted. Hülyeségeket beszélsz, olyan dolgot mondasz, aminek nincsen értelme. Itt nem a felbátorodásról van szó. Én egy percig sem kértem soha senkit, hogy bátorítsanak. Arról nem tehet a többi fiú, hogy te nem tudsz túllépni egy rossz kapcsolatodon, és arról sem tehetnek, hogy te azt a rossz partnert látod bennük, ami korántsem biztos, hogy igaz a többiek nagy részére. De könyörgöm a saját félelmeiddel saját magadnak kell megküzdened, és nem rávetíteni másokra, hogy biztos ők is ugyanolyan szemetek vagy mittudomén. Néha én is beleesem ebbe a hibába, most az előző magyar barátnős kijelentésem is bunkó általánosítás volt, ezért elnézést kérek. Ez ugyanilyen dolog, te is kérj elnézést tőlünk ezért a kijelentésedért és lásd be, hogy nem teljesen jól gondolkodsz, én nem akartalak téged sem bántani, csak néha feldühít a dolog.
2014. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
54%

Te sem vagy normális... kérjek elnézést a véleményemért? Ilyet sem hallottam még...

Nem arról van szó, hogy megbántottak, meg szemetek voltak velem, ezért én többet nem leszek tapasztalatlan pasival... Arról van szó, hogy én nem szeretnék azzal hónapokat eltölteni, hogy rávezetem a páromat arra, mi hogyan működik egy kapcsolatban. Igen, rossz tapasztalatom van ezzel, de ettől még nem nézek le senkit, csak egyszerűen nekem ilyen kapcsolat nem kell, mert én arra vágyom, hogy alapvető dolgok egyértelműek legyenek, és ne kelljen úgy elmagyarázni dolgokat, mint ha egy kisfiúval járnék. Nagyon sok hátránya van annak, hogyha két ember nincs egy szinten párkapcsolati szocializáltság és kultúra szempontjából.

Nem mondom, hogy emiatt bárki is kevesebb, de keressen magának olyan lányt, aki hasonló cipőben jár, mint ő.

2014. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
74%

Én maximálisan egyetértek azzal, aki azt írja, hogy egy párkapcsolathoz szocializálódni kell és ehhez bizony tapasztalat kell. Nekem is volt már olyan partnerem, akinek előttem nem volt még tartósabb kapcsolata, és fogalma se volt, hogy működik az ilyesmi. Az első apró problémánál kiborult, nem értette, hogy a rózsaszín köd után jönnek a szürke hétköznapok, nem értette, hogy egy párkapcsolat nem csak úgy "van", hanem tenni is kell érte...

Nem arról van szó, hogy akinek még nem volt x idősen kapcsolata, az írja le magát, hanem inkább olyan partnert keressen, akinek még szintén nem volt, és akkor közösen "gyakorolhatnak". De nekem már nem lenne türelmem az alapoknál kezdeni...

Ez kb. olyan, mintha egy gyakorlott, tapasztalt zenésztől azt várnátok el, hogy álljon be egy olyan zenekarba, amelyikben a többi tag még csak kottát olvasni tanul.

Szerintem minden érintett akkor jár jól, ha a felek nagyjából azonos "szinten" vannak. Mert ha egy párkapcsolatokban tapasztalatlan ember belemegy egy kapcsolatba olyasvalakivel, aki már volt sokéves kapcsolatban (esetleg élt is együtt valakivel), akkor ő olyan elvárásokkal fog szembesülni, aminek nem fog tudni megfelelni!

2014. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
0%

17-es rájöttem! :D Te a tapasztalatlanságot összekevered az alacsony I.Q.-val vagy E.Q.-val (Intelligenciával vagy érzelmi intelligenciával)! Attól, hogy valaki tapasztalatlan, még lehet olyan érzelmi és értelmi intelligenciája, hogy lepipál egy tapasztaltat. Így viszont megértelek, hogy intelligens társat szeretnél magad mellé :)

Nehéz megfejteni a nőket, kedves barátaim :D

2014. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még kapcsolatom, de nekem ezek egyáltalán nem új fogalmak, amit a 18-as ír. Ezekre magamtól én is rájöttem.
2014. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!