Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalkori bohóság vagy...

Fiatalkori bohóság vagy orvosi eset?

Figyelt kérdés
Régen olyanokat csináltam fiatalkori bohóckodás céljából, hogy felhívtam az osztályból a szép lányokat de nem szóltam bele csak lihegtem a telefonba meg nyaldostam a kagylót, erről nektek mi a véleményetek? Már megbántam a tetteimet megváltoztam járnátok velem? Meg kést tettem az emberek nyakához azokéhoz akik feldühítettek, be speed-eltem és szét vertem a szomszédom udvarán a dolgokat, odaszartan az udvar sarkaiba meg lepisiltem a ház oldalát, így ezek alapján ti mit gondoltok rólam, járnátok velem?

#bohóság
2014. jan. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
orvosi eset, főleg a késes....
2014. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

A fiatalkori bohóság az, amikor kicsit hülyébb vagy az átlagnál, de tiszteletben tartod a másik emberi lényt. Amiket te csináltál, az zaklatás, fegyveres fenyegetés, drogozás, garázdaság, közszeméremsértés, magánterület nem tisztelés...stb.

Ezek közül kettő nálam totál kizárja azt, hogy lehetséges partnernek tekintselek, kivéve, ha 20 év elmúlt már az utolsó eset után. De még akkor is bizonyítanod kell, hogy nem vagy mentálisan sérült. Bocs.

2014. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Na, a kihívás adott: kb 3 naponta cserélődik az IP-m, szóval van rá szűk 3 napod, hogy kiderítsd, milyen IP-ről írok. Kitérő választ nem fogadok el, óra indul! A válaszodat kedd este fél 8-ig várom privát üzenetben.


Egyébként pont ezzel árultad el, hogy az informatikai tudásod nulla, hogy ilyen sületlenségeket állítottál. Még talán azt sem tudod, mi az az IP-cím. :D


Arról meg ne is beszéljünk, hogy állítólagos iskolázott emberként alapvető nyelvtani hibákat vétesz.

2014. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Jól elbeszélgetsz magadban 2 hónapos kérdésnél.
2014. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Te beszélsz?

Ja, bocs, nem tudtam, hogy csak neked szabad kiemelt kérdéshez írnod. De akkor legalább már írtál is volna valamit, nem csak üres kötekedést.

De te gondolom, tipikusan az az "ember" (a véglény lehet, hogy találóbb lenne) vagy, aki csak azért ír, hogy megmutassa magát, hogy be tud szólni másoknak. Név nélkül ugyebár, mert úgy menő. Legyél büszke magadra, igazán nagy ember vagy!


Egyébként még mindig nem kaptam meg üzenetben az IP-címemet. Ketyeg az óra...

2014. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Ez jó gyors volt, látom van életed.... Mellesleg fogyatékos vagy, a hatalmas informatikai tudásoddal láthatnád, hogy ki van tiltva/törölve van a kérdező, tehát egymagaddal "játszol", ketyegteted az órádat meg beszélgetsz, eléggé nevetséges vagy. Az utolsó mondatodat meg nem tudom kinek szegezted te abortusz szökevény, mert a kérdező nem én vagyok. A te helyesírásod is addig terjed amúgy, ameddig az autokorrekció aláhúzza a helytelen szavaidat és azokat ki tudod javítani. És még mindig nem értem mit vagy felháborodva, rólad a kutya nem beszélt az előző kommentekbe, hogy egy az ip-d bárkivel is. Tudod te egyáltalán mi az az IP?
2014. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!