Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalkori bohóság vagy...

Fiatalkori bohóság vagy orvosi eset?

Figyelt kérdés
Régen olyanokat csináltam fiatalkori bohóckodás céljából, hogy felhívtam az osztályból a szép lányokat de nem szóltam bele csak lihegtem a telefonba meg nyaldostam a kagylót, erről nektek mi a véleményetek? Már megbántam a tetteimet megváltoztam járnátok velem? Meg kést tettem az emberek nyakához azokéhoz akik feldühítettek, be speed-eltem és szét vertem a szomszédom udvarán a dolgokat, odaszartan az udvar sarkaiba meg lepisiltem a ház oldalát, így ezek alapján ti mit gondoltok rólam, járnátok velem?

#bohóság
2014. jan. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

# 27

Nyilvánvaló, de legalább ennyi öröme legyen szegénynek:)

2014. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
te most magaddal beszélgetsz? ugyanaz az ip címetek! informatikai tudásom megvan hozzá, hogy kiderítsem ;)
2014. jan. 28. 22:10
 33/46 anonim ***** válasza:

Informatikai tudásod? NEKED??????????

Nézd már vissza a beszélgetést! Válaszolni nem tudsz rendesen.... Nemhogy IP címet nézni.... Retardált barom.

2014. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a hülyeségét nyomná, akkor is max azt nézném ki a kérdezőből, hogy megtalálta a saját ip címét:D
2014. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Nevetek rajtatok, nagyon buták vagytok, félreírom a meteorológiát és azt mondja félre írtam a suli nevét XXXXXXDDDDD meg hogy nincs olyan szak, közbe van, csak mesterszak. XXXXXXXD Okoskodik azt nem is ért hozzá:D Nagyon nevetek rajtatok ahogy próbáltok okosnak tűnni de sötétek vagytok mint egy barlangban egy néger szájában egy fekete lyuk. :D És még vergődtök, meddig akartok még lesüllyedni?:D Irigykedtek mert fiatalkoromba megtehettem, hogy odaszartam ide oda ti meg csak álmodtok erről. :D
2014. jan. 28. 23:53
 36/46 anonim ***** válasza:

:))))))))))) Hat ez betett.:))))))) Ez kesz. Igen, irigykedunk, mert te oda szartal, ahova akartal :)))) Nekunk meg mindig csak a wc jutott :))))))))

Szerintem sok embernek okoztal fajdalmasan vicces pillanatokat :)))


Lehet egy kerdesem? Ugye te roma vagy? Mert hogy feher emberbol nincs ilyen buta, mint te, az biztos......

2014. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
már mindenki nevet rajtatok nem veszitek észre?:)))))))dobok nektek egy csontot amin felidegesítitek magatokat aztán meg vergődtök az idegtől, pont az csináljátok amit el akartam érni, jó kutyák :))))))))) le lesz hugyozva a ti házatok oldala is, ebben biztos vagyok :)))))))))
2014. jan. 29. 17:02
 38/46 anonim ***** válasza:

Neked ilyen haz leszaras, lehugyozas fetised van :D

Lehugyoztad mar az ELTEt? Ha nem, akkor gyorsan tedd meg :D

2014. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
egyik nagy célom az eltés lágymányosi planetárium gömbjének a lehugyozása, csak nem tudom hogy kivitelezzem... egyenlőre
2014. jan. 30. 17:44
 40/46 anonim ***** válasza:
kész, végem van XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!