Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűntek azok a férfiak,...

Hova tűntek azok a férfiak, akik még tudtak egykor udvarolni és bókolni a nőknek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz látni, hogy manapság a legtöbb férfi nem tud udvarolni, nem tudja hogyan vegyen le egy nőt a lábáról, és ne csak egy éjszakára. Hogy akarnak így normális kapcsolatot? Ezen el kellene gondolkozni.

2014. febr. 4. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Érdekes, ott van feltüntetve, hogy nőtlen, szingli pasi vagyok. De a kérdező nem hogy feladta máris, el sem kezdte (rám sem írt) :)
2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:

Szeretem meghódítani a nőt, ha nem is bókolok lépten-nyomon. Sokkal jobban szeretem az olyan játékot, amiben mindketten jól érezzük magunkat anélkül, hogy azzal kéne foglalkozni, hogy mennyire bejövünk egymásnak. És ha a lány is megüti azt a szintet, amit elvárok egy kapcsolathoz, akkor nem csak egy éjszakára fog érdekelni. Akkor lesz komoly kapcsolatom, ha azt érzem, hogy igen, "kell" a nő, mert megüti azt a szintet (biztos fontos kijelentés, mert épp dézsavű érzésem van). Addig pedig maradnak az éjszakás kalandok...

23F

2014. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
Persze hogy jön a mutogatás, h miattunk, a nők miatt halt ki...ezt az általánosítást... na meg az is milyen már, ha egyszer kudarc ér vkit akkor onnantól kezdve nem udvarol..pff..ez igen...az ilyennek inkább az agyát kéne kicserélni...
2014. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Nalunk is az udvaron van az ol ... tehat amikor kisoprom a disznoszart, akkor udvar-ol-ok :)
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:

udvarolni, bókolni? :DD

minek növeljem a felfuvalkodott egójukat, olyan szövegekkel amiket nap mint nap hallanak, olvasnak, amikor a legtöbb nő mindent félreért azt hiszi csak meg akarják fektetni, saját maguk alatt vágják a fát

2014. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint ha van egy átlagos vagy kissé csúnyácska férfi, bókolhat, kedveskedhet meg udvarolhat az akárhogy, ha jön egy napbarnított izmos mácsó szexisten, aki csak mosolyog egyet, mégis az viszi el hamarébb a nőt.
2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim válasza:
Tudunk, csak nem érdemlitek meg!!
2014. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Igenis egy tiszteletre méltó személy vagyok és nem csúnya(ha rögtön erre gondolnátok). És nem adom bárkinek magam. Csak szomorú ezt látni. Tudjátok azért mindkét fél hibás ebben.
2014. febr. 4. 21:26
 29/66 Mr. Truth ***** válasza:
62%

Én az a típusú ember vagyok aki szeret udvarolni sőt ösztönösen bennem van az hogy körbedicserjem a nőket. Nem lehet azt se mondani hogy nem próbálkozom mert olyan nő nincs normális körülmények között akit ne tudnék levenni a lábáról.

Eddig jól hangzik mi...? :)


Viszont őszinte vagyok és túlságosan hűséges... Számomra nem játszik az hogy egy egy éjszakára más más nőt dugjak... És mindezek mellet nincs ecset hajam nincs bu**s metroszexuális szokásaim... Igy patthelyzetben vagyok mert sajnos nekem a szexhez érzelem is kell... Talán pont ezért vagyok egyedülálló holott tudok udvarolni.

És szerintem nem vagyok ezzel egyedül...

2014. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor most leírom, olvasd el az 5-ös és 21-es kommentemet. És tedd meg a lépést a boldogságodért felém. Most!
2014. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!