Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűntek azok a férfiak,...

Hova tűntek azok a férfiak, akik még tudtak egykor udvarolni és bókolni a nőknek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz látni, hogy manapság a legtöbb férfi nem tud udvarolni, nem tudja hogyan vegyen le egy nőt a lábáról, és ne csak egy éjszakára. Hogy akarnak így normális kapcsolatot? Ezen el kellene gondolkozni.

2014. febr. 4. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Ez igaz végül is , mert sokak csak évek múltán jönnek rá, hogy rosszul döntöttek. Ezért kell minél jobban kiismerni a másik felet, mielőtt házasodik az ember.
2014. febr. 8. 19:21
 62/66 anonim ***** válasza:
Persze,de ha már házasságra adom a fejem, akkor olyan valakivel akiben megbízom, akit szeretek. Nyilván olyan valaki akivel évek óta stabil, megbízható kapcsolatban élek. Csak az ostobák házasodnak nyakra-főre.
2014. febr. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Én sem tenném másképp. De van erre is példa már manapság elég sok. Csakhogy nehéz megbízni az emberekben, ki gondolja komolyan meg ilyenek. Nem könnyű.
2014. febr. 11. 14:20
 64/66 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy nem könnyű. A bizalom fokozatosan épül ki az ismerkedés során. Azután vagy összejön, vagy nem. Bizalom nélkül meg nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani. Az a baj, hogy az emberek már nem mernek megnyílni egymás felé, akkor a bizalom sem alakulhatki. Gyengébb lesz a kötödés, ergo a saját boldogságukat ássák alá.
2014. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:

Neked hogy ment ez kedves Cradle of Filth?

Mármint a kapcsolatod hogy indult?

2014. febr. 12. 12:31
 66/66 anonim ***** válasza:
Hmmm... Erre nem igazán szeretnék válaszolni. Nagy vonalakban: Mindig is nehezen biztam meg bárkiben is. Lassan nyitottam az emberek felé. Egy idő után ösztönösen éreztem kivel mit és mennyit oszthatok meg. Az elveimből nem engedtem. Általában bevált, mára csak egy marék embert tekintek barátnak. Nekik viszont sokmindent elmondok. Lehet félreérthető voltam, de nincs jelenleg senkim, erről a részéről viszont ide biztos nem írok.
2014. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!