Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűntek azok a férfiak,...

Hova tűntek azok a férfiak, akik még tudtak egykor udvarolni és bókolni a nőknek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz látni, hogy manapság a legtöbb férfi nem tud udvarolni, nem tudja hogyan vegyen le egy nőt a lábáról, és ne csak egy éjszakára. Hogy akarnak így normális kapcsolatot? Ezen el kellene gondolkozni.

2014. febr. 4. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

"Tisztelet, hol van az már? Sehol."


Itt a lényeg. Régen a nők tisztelték azokat a férfiakat, akik udvaroltak. A férfiak pedig azokat a nőket, akik nőként viselkedtek és szivesen fogadták az udvarlást. Tehát megvolt a kölcsönös tisztelet adás. Néhány évtizede még működött. Manapság ne nagyon várd el, mert aki udvarol, ergo kimutatja a vonzodását,érzelmeit az már gyenge, papucs vagy a balfék kategóriába tartozik a mai nézetek szerint.

2014. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim válasza:
90%
Boldog párkapcsolatban élnek. :)
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Hát azoknak szerencséjük van és örülök neki :) Teljes az életük
2014. febr. 4. 21:40
 34/66 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Igen az :)
2014. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Én általában azt adom amit kapok. Tehát ha nem tisztelnek egy jó szót se várjanak. Nem akarok nagyoskodni de sokszor túl jószívű vagyok és hiába adok ha nem kapok.
2014. febr. 4. 21:49
 36/66 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell mindenkivel túl jószívünek lenni. Sokan visszaélnek vele és kihasználnak. Sajnos meg kell válogatni kinek mit és hogyan teszel meg.
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Mr. Truth ***** válasza:

35#

Kérdező akkor te olyan vagy mint én... Csak te lány vagy. :)

2014. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Igen, erre már rájöttem és úgy is cselekszem.
2014. febr. 4. 21:58
 39/66 A kérdező kommentje:
Igen lány :P
2014. febr. 4. 22:03
 40/66 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. A rostán fennmaradtakból, pedig csak lesz valaki aki képes udvarolni, azt adni amire vágyakozol.
2014. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!