Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova tűntek azok a férfiak,...

Hova tűntek azok a férfiak, akik még tudtak egykor udvarolni és bókolni a nőknek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz látni, hogy manapság a legtöbb férfi nem tud udvarolni, nem tudja hogyan vegyen le egy nőt a lábáról, és ne csak egy éjszakára. Hogy akarnak így normális kapcsolatot? Ezen el kellene gondolkozni.

2014. febr. 4. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem, hiszem hogy a sors elém hozza azt a bizonyos illetőt akit nekem szánt egyszer :)
2014. febr. 4. 22:07
 42/66 anonim ***** válasza:
Jelentem, vannak még, szerencsére, nem is kevesen. Én már sok ilyennel találkoztam, sőt, mondhatni több ilyennel hozott össze a sors, mint akik nem tudnak udvarolni. Mondjuk azokat, akik nem ilyenek eleve nagy ívben kerültem.
2014. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
nah tessék ne panaszkodjatok lányok akkor, mégiscsak van választékotok
2014. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet, hogy területtől függő, meg hagyományoktól.
2014. febr. 4. 22:17
 45/66 anonim ***** válasza:
lehet, felénk a nők érzéketlenek, tartózkodóak, még a visszaköszönést is harapófogóval kell kihúzni belőlük, sztem ha udvarolnék egyenesen a rendőrséget vagy a családjuk férfi tagjait hivnák rám :D
2014. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
És sok múlik a nevelésen. Kit hogyan neveltek. Valahol olvastam, hogy a fiú mindig az anyjához próbálja hasonlítani valamilyen szinten a párját és fordítva. Ha persze normális szülőkről beszélünk.
2014. febr. 4. 22:36
 47/66 anonim ***** válasza:
A mai világban a média nevel, a szülő eltart. ezért lettek sokan a legyet röptében tipusok. Meg persze rengeteg csonka család. Ha így nézzük csoda, hogy vannak még normális emberek a földön.
2014. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Hát így igaz. Azért szomorú, hogy ide jutott az emberiség. Mennyivel jobbá tehetnének mindent.
2014. febr. 4. 22:56
 49/66 anonim ***** válasza:
Felesleges jobbá tenni, mert lehetetlen. Túl sok lett a felszínes, kétszínű ember. Amit tehetsz, hogy nem adod fel az elveidet, nem hagyod feloldódni a gerinced a mocsokban és kitartasz a hozzád hasonlók mellet. De lényegében így is árral szemben úszol.
2014. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Igen. Csak ez lehetséges. Köszönöm, hogy megosztottad velem a gondolataidat :)
2014. febr. 4. 23:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!