Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány ismerkedésnél, ha nem...

Hátrány ismerkedésnél, ha nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:04
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
16%
A vékonyság az undorító már bocsánat. Találkozgattam egy sráccal sokáig. Akkor nagyon izmos volt mikor megismertem, de a 3 hónap alatt nem edzett semmit, ráadásul alig evett, tehát teljesen vékony lett a végére...Már szex közben is undorodtam kicsit, nem volt gusztusom megfogni, mert mindenhol éreztem a csontjait. Nekem ez nem jön be.
2014. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
mert te tökéletes vagy 11es
2014. febr. 22. 12:46
 13/42 anonim ***** válasza:
Akik csak és kizárólag ezért utasítanak el, amúgy sem érdemesek arra, hogy foglalkozz velük. Vannak olyan lányok, akik kifejezetten a vékony fiúkra buknak.
2014. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
33%

"Neked 1-es a logikád okoska. Demonstrálom (de ez most a fordítottja lesz, mielőtt belekötsz) :


Akarsz venni egy autót. Ha van benne légkondi az nem előny...viszont ha nincs az hátrány."


Ne tetézd :'( Csalódok az emberiségben

2014. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
minden lánynál számít valami. valakinek fontos, hogy izmos legyél valakinek nem. de ne oltsátok meg fikázzátok szegényt lány, mert neki az jön be, ha a pasi izmos. szerintem ez a normális. valaki meg a molettebb lányokat szereti, valaki meg a piszkavasakat. ezért szép az egész ismerkedés, mert lehet válogatni. a neked leginkább megfelelőt megtalálni. tapasztalataim szerint több lánynál előny az, ha izmos vagy, de ha vki ezért utasít vissza...hát akkor? rögtön egy felszínes ku*va? felejtsétek el már ezt, fas* kivan...
2014. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó, félreérted. De ha amúgy tetszik neki az adott fiú, a személyisége is megfelelő és csak azért utasítja vissza, mert vékonyka, akkor ez nem felszínes? Ösze lehet ám olyannal is jönni, aki kinézetre pont nem az eseted, de a személyiségetek pont összeillik. Persze ehhez egy magasabb rendű intelligencia kell.
2014. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

a vékony fiúk a vékony lányoknak felelnek meg,a molett lányok meg a mackós fiúknak testalkatilag.

az izmos fiút csak egy tényleg izmos lánnyal lehet összehasonlítani,ami 1000ből 1-2 lányra igaz

na akkor hogy is van ez?

mi szenvedjünk az edzéssel,mert nekik izmos fiú kell,de érjük be egy vékony lánnyal,akinek vagy alapból olyan az alkata(80%)vagy egy kis diétával és futással érte el.

persze ha én azt mondanám egy lánynak,hogy legyen izmos,akkor már hogy merészeltem ilyet...

2014. febr. 22. 13:32
 18/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, pont nem mondhatod, mert te sem vagy izmos. Elég hülyén is jönne le. Persze a vékony lányok sem mondhatnák neked, hogy legyél izmosabb, mégis megteszik, mert megtehetik. Kettős mérce.
2014. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Igen,miért tehetik meg?Ők is ugyanolyan vékonyak,vagy vékonyabbak mint én,semmivel többet nem tettek az alakukért.Milyen joguk van akkor ehhez?
2014. febr. 22. 13:39
 20/42 anonim ***** válasza:
Az, hogy van szájuk, és kimondhatják. Ha te mondanád ki, akkor jól körberöhögnének, és soha többé nem vennének komolyan, mert a társadalom már csak olyan, hogy a férfikatól várja el a védelmező szerepet nem a nőktől. Ez valahol természetes, de tényleg akkora az önsajnálatod, hogy mindenáron a nőket kell démonizálnod ahelyett, hogy megváltoztatnád a hozzáállásod? Pl. elfelejthetnéd végre azokat a csajokat, akik ez alapján válogatnak, ennyi az egész.
2014. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!