Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány ismerkedésnél, ha nem...

Hátrány ismerkedésnél, ha nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:04
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Milyen jogon röhög ki?Semmivel többet nem tett le az asztalra.
2014. febr. 22. 13:52
 22/42 anonim ***** válasza:
Mondjuk abban van valami, hogy egyesek szerint a fiúknak kidolgozott testűeknek kell lenniük, de ha egy csaj már nincs (nagyon) elhízva, akkor már jótestűnek van titulálva. Azaz a csajok többségének testén nincs semmi különleges, csak olyan, amilyenre kipottyant ide a világra.
2014. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Szerintem az izmos nők nem néznek ki jól. Nekem mondjuk a dinnyekarú, tipikus kigyúrt kopasz állat vagyok pasik se tetszenek, ha már lehet választani, akkor a véknyabbakat részesítem előnyben. Kérdező, itt csak arról van szó, hogy ne a nőket fikázd, mert elég hülyén jön le az, hogy ezerrel mocskolod őket, de azért nagy durcásan dugnád is őket. Ez gyerekes. Ne foglalkozz azzal, aki kiröhög, kigúnyol, stb. De azt sem értem, hogy mért mindig csak az ilyeneket veszitek észre? Akinek megfelelnétek, azokat meg le se szarjátok.
2014. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ja, és nme jogos az, hogy kiröhög, de az sem, hogy fetrengsz az önbizalomhiányban. Nagyon egyszerű a megoldás, azokkal a lányokkal foglalkozz, akiknek te is tetszel!
2014. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
de mi mindig adjuk lejjebb a szintet...én hasonló kinézetű lány nem jön össze velem,mert nem gyúrok,vékony vagyok.
2014. febr. 22. 14:12
 26/42 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod lejjebb adni, akkor mért pont a lány adja lejjebb, ezt elmagyaráznád nekem? Szerinted neked alanyi jogon jár a bombanő? Hm? Felírják receptre? Nem. Az a bajod, hogy nem egyenrangú félként kezeled a nőket, és türelmetlen vagy. Ha nem pisálja valaki magát rögtön össze a látványodtól, akkor már a pokolba kívánod az egész női nemet. Türelem ember! Én már több mint négy éve várok arra, hogy párkapcsolatom legyen! És kalandokba sem keveredek senkivel, szóval ha te is egy jó nőt akarsz kifogni ilyen hozzállással, akkor te is várj és ne foglalkozz a többi hisztérikával. Amúgy is, mit tehetnél?
2014. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
nem érted mit mondok.nem vagyok csúnya egyáltalán,csak a testalkatom miatt átlagos.de az arcom nem csúnya,magas is vagyok,normálisan öltözködök és értelmes is vagyok.de egy ilyen lány,azaz egy átlagos nem jön össze velem,mert nekik is csak egy álompasi kell.egy csúnya lánnyal csak azért nem fogok összejönni,mert a lányoknak ekkora elvárásai vannak.
2014. febr. 22. 14:20
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem, te nem érted, hogy mit mondok. A nem csúnyák között is találhatsz olyat, aki vonzódik hozzád, de nem ezzel a nőhibáztató hozzáállással. Ezt felejtsd el, mert különben sosem fog az a lány összejönni veled, akire szükséged lenne. Nálam egy pasi ha eleve ilyen rosszhiszeműen kezd, eleve nem játszik. És a kisugárzásod milyen? A megjelenésed milyen? A személyiséged milyen? A beszéded milyen? Tudod, a kinézeten kívül rengeteg dolog miatt utasíthatnak még vissza. Persze ezt úgyse hiszi el senki, mert mindenki a másik nemet hibáztatja.
2014. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Igen, en izmos vagyok, minden nap edzek (ha van ra idom) es persze hogy nem akarkk vekony fiut! Es ugyanugy mintjogy a pasik mondjak a csajoknak h fogyjanak le, ugyanugy azt is mondhatjaj h eddzenek inkabb. En nem sertodok meg, ha a pasi epito kritikat mond a testemre (az elozo baratom azt kerte h egyek tobbet es ne eddzek annyit).
2014. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
A masiknak aki azt irta h magasabb intelligencia kell ahhoz h bla bla bla -.-. Nem, ehhez nem intelligencia kell, hanem kompromisszum... miert nem lehet azt megerteni h igenis fontos a kulso?? Hogy NEM tudok olyan ferfival agyba bujni akihez nem vonzodok ?! Es miert elegednek meg valakivel akinek tetszik a szemelyisege de a kulseje nem, ha talalok olyat is akinel mind a ketto rendben van?!! Hogy eltudjam mondani magamrol h en mekkora fasza csaj vagyok, hogy nem szamit a kulso? Hulyeseg...
2014. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!