Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány ismerkedésnél, ha nem...

Hátrány ismerkedésnél, ha nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:04
1 2 3 4 5
 41/42 Sanker ***** válasza:
ja a 34-es és a 40-es voltam én voltam
2014. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Figyelj nem a nők a hibásak, mindenki eldöntheti milyen férfi tetszik neki. Ha valakinek izmos kell akkor nem fog egy vékonnyal összejönni, lehet annak bármilyen személyisége. Persze vannak olyan nők akik csak a pénz miatt vannak együtt valakivel, lehet akármilyen külseje a férfinek. De a pénz dologba most ne menjünk bele.


Viszont van egy jó hírem;

A testalkaton lehet a legkönnyebben változtatni (persze csak ha nem betegség miatt vagy vékony). Ha nem betegség miatt vagy vékony, akkor kezdj el edzeni. Lehet fegyencedzés (olvass utána) ha nincs pénzed kondira. Olvass egy kicsit a témában, tömegnövelő étrend, súlyzós edzés. Nem azt mondom, hogy tömj magadba egy raklap szteroidot, sőt. De nem árt egy kis edzés meg jó kaja. Jót tesz az önbizalmadnak is, jobban fogod érezni magad, egészségesebb leszel (persze csak ha nem terheled túl a szervezeted). 2-3 év múlva elég jó testalkatod lehet. Aztán válogathatsz a nők között.

2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!