Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány ismerkedésnél, ha nem...

Hátrány ismerkedésnél, ha nem vagyok izmos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 12:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Még mindig nem akkor hátrány, mint dagadtnak és alacsonynak lenni. Velem még egy lány sem állt szóba, mivel annyira ocsmány vagyok. Ne álltasd magad, hogy létezik olyan lány, akinek nem fontos a külső. Mindnek fontos! És ezzel alapvetően nincs is baj, én csak magamat tudom hibáztatni, amiért ilyen undorító, ocsmány, rettenetes testtel vagyok kénytelen végigélni magányos életem.
2014. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Jajj Istenkém, hát persze hogy fontos a vonzalom, de van aki ezt nem csak vagy egyáltalán nem a külső alapján éri el. Van, akinek a személyiségéhez tudunk vonzódni úgy, hogy már nem is számít az, hogy hogy néz ki. Vagy megszépíti a mi szemünkben az illetőt a személyisége/kisugárzása, stb. Ezen mit nem lehet érteni?
2014. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, értjük, csak tudjuk, h nem igaz.
2014. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Sanker ***** válasza:

pedig igaz, én egyetértek Zavar_az_erőben nevű taggal :)


Legfontosabb az önbizalom, magabiztosság, határozottság, testbeszéd, jó szöveg, és humor, elsősorban így lehet vonzalmat kelteni egy nőben, a külső csak másodlagos.

Az elutasítás nem a külső miatt van, hanem próbára teszik, hogy milyen domináns férfi. Aki a próbán elbukik, azt pattintják le a lányok.

2014. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Valójában ez csak alaptalan hablaty. Kisugárzás, magabiztosság stb. nem ér semmit, ha az embernek borzasztó a külseje. Egy átlagos férfit talán megszépíthet, de egy nagyon messze átlagon alattit, mint pl. én nincs semmi a megszépít bármilyen nő szemében.
2014. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Én pedig tudom, mit beszélek, mert az összes lány, akinél valaha próbálkoztam, a külsőm miatt utasított vissza.
2014. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Önbizalom és magabiztosság nem jön a semmiből.Önbizalomhoz sikereket kell elérni,mégpedig az adott életterületen.Hiába kimagasló valaki egy sportban például vagy a tanulmányaiban,ha a nők terén ha még tapasztalatban,velük szemben nem lesz önbizalma.

A magabiztosság is hasonló,mégsem ugyanaz.Részben ezt is a sikerek generálják,erősítik,de sokkal nagyobb hatással van rá egy ember külső megjelenése.Ezt más néven lehet nevezni kisugárzásnak vagy kiállásnak is.

A csajok jönnek mindig ezzel a két dologgal.Valóban nagyon fontosak,hiszen ha van önbizalmad,az azt jelenti,hogy sikereket értél el eddig a nőknél és pár visszautasítás sem fogja visszavetni már ezt.A magabiztosság vagy kisugárzás pedig annak az észrevétele,hogy valaki nagyon jól érzi magát a bőrében és vonzónak találja magát a másik nem számára..Ennek feltétele persze,hogy ha az adott ember tükörbe néz,ne undorodjon magától és ami a legfontosabb,hogy pozitív visszajelzéseket kapjon minél több helyről a külsejével kapcsolatban!

De ha valaki csak visszautasításokat kap---->nem lesz önbizalma.

Ha valaki csak negatív vagy közömbös visszajelzéseket kap---->nem lesz magabiztos.

És nyilván a csajok azokat a férfiakat szeretik,akiket már előzőleg mások is választottak párjuknak és akik jól néznek ki,ami sugárzik is róluk.Nyilván megakad a szemük egy magas,izmos,jóképű palin,mint egy alacsony,vézna srácon,lehet annak akármilyen kisugárzása is,max. csak egy lenéző mosolyt tartogatnak neki,míg az előzőnek az ágyába vetődnek azonnal.


Szóval ez olyan,hogy egy focizni tanuló gyereknek azt mondod,hogy "legyen önbizalmad fiam,légy magabiztos a pályán"-de ha a gyerek tehetségtelen a focihoz,lehet akármilyen kitartása és önbizalma,csak a kudarcok fogják érni.

MERT NINCS TEHETSÉGE---->AHOGYAN AZ ITT PANASZKODÓ FIÚKNAK SINCSENEK OLYAN TERMÉSZETES ADOTTSÁGAI,AMIK VONZÓVÁ TENNÉK ŐKET A NŐK SZÁMÁRA!

EZÉRT HA MEGGEBEDNEK SEM TUDNAK SEMMILYEN BARÁTNŐT TALÁLNI.


De ahogy egy tehetséges focistának hiába papolsz arról,hogy milyen nehéz berúgni 16 méterről a labdát a kapuba,úgy az itt "okos" tanácsokat osztogató,szépnek vagy átlagosnak született nők/férfiaknak is hiába papolunk arról,hogy milyen nehéz barátnőt találni,mert nem fogják megérteni,nincsenek ebben a helyzetben!


Az önbizalom és a magabiztosság valaminek a függvénye,a nagy büdös semmire vagy a rondaságra és elutasításokra,fintorgó tekintetekre nem lehet építeni!

És lehet jönni azzal,hogy változtass,öltözz divatosan,kezdj el gyúrni stb. ez semmit nem jelent,én,mint ronda fiú sem nézek meg ÚGY egy borzalmasan ronda fejű és égimeszelő lányt,ha az tökéletes alkattal és a legtrendibb ruhákban jön el mellettem,tehát a lányokat sem érdekli egy ronda fejű,alacsony,de kigyúrt és menő göncökben virító pasi!


Hogy a focistás hasonlathoz visszatérjek,egy erőnlétileg 100%-os,de falábú játékost nem fog leigazolni egy valamirevaló csapat!Mert a legfontosabb a tehetség,ha az nincs meg,elmehet a fenébe a rengeteg munkájával együtt.


A párválasztásnál is a döntő az arc és talán másodlagosan a testmagasság,mert ezek természetes adottságok,nem lehet rajtuk változtatni,míg az alkaton csak akarat és munka kérdése.


Szóval most már mindenki elmehet a fenébe a tanácsaival,a sportolással,gyúrással,öltözködéssel,önbizalommal és magatartással együtt,mert az első 3 csak megfelelő arc esetén számít valamit,az utolsó kettő ha meglenne,akkor nem itt panaszkodnánk!


Remélem most már egyszer és mindenkorra átjött az egész,amit mi érzünk,mert csak ezt szeretnénk megértetni az emberekkel,hogy lehetnének kicsit emberségesebbek velünk,nem kiröhögni,beszólogatni,beégetni kell azt,aki csúnyának született,nem leprás ő sem,hozzá lehet szólni,lehet neki köszönni,normálisan viselkedni vele...

2014. febr. 22. 20:00
 38/42 anonim ***** válasza:
S neked mi a bajod az arcoddal? Ragyás, aknés? Olyan arccal lehet egyáltalán barátnőt szerezni szerinted?
2014. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
A 37-es hozzászólásban ott a lényeg, ennyi. Nekem is gusztustalanul ocsmány arcom van, és alacsony vagyok, innentől pedig folyamatosan maró gúny és megalázások jönnek a nőktől úgy, hogy még sosem kaptam egy jó szót sem egyiküktől sem.
2014. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Sanker ***** válasza:

egy önbizalommal teli, magabiztos férfi leszarja mit mondanak róla, nem érdekli, csak azzal foglalkozik, hogy elérje a célját...


173 magas vagyok, 85 kg, szemüveges, és leszarom kinek tetszem, kinek nem, olyan vagyok amilyen...

2014. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!