Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván nem az oltárhoz, csak az ágyig szeretné vezetni őket.


Nem értem, hogy honnan veszik a pasik, hogy mindenkivel szóba kellene állnia a nőknek.

2014. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:
"ágyig szeretné vezetni" miért a lányok talán nem kívánják a szexet? Akkor ki fog halni ez a faj az biztos
2014. márc. 2. 22:43
 13/84 A kérdező kommentje:
am ez is hülyeség, én nem egyből ágyba szoktam szólítani őket, pláne hogy nem is lenne nagyon hova, hanem csak beszélgetni vagy vmi kötetlen közös programra
2014. márc. 2. 22:44
 14/84 A kérdező kommentje:
10-es "4. Én már nem harcolok nőért. Majd ők értem." hát arra várhatsz :D
2014. márc. 2. 22:45
 15/84 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy a nők nem kívánják a szexet. Tanulj meg olvasni.


Csak azt állítottam, hogy nem kellene úgy beállítani, mintha a nők lennének félreprogramozva, hogy nem állnak szóba mindenkivel.

2014. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:
15ös tudsz szofisztikáltan is szövegetértelmezni? "Nyilván nem az oltárhoz, csak az ágyig szeretné vezetni őket. " ebben a mondatban sugallmazás van, mintha valami bűn lenne a fiúk részéről hogy kívánják a szexet
2014. márc. 2. 22:47
 17/84 anonim ***** válasza:

#11-esnek, az oltárosnak:


Mi ez a negatív, előítéletekkel teli felfogás a nők részéről? Hogyan lehet olyan dologról felfogásod, amit nem is ismersz? Ha esélyt sem adsz a pasiknak, hogy megismerd őket, akkor hogyan jelentheted ki, hogy csak az ágyig akarnának vinni? Talán nem kéne elsőre elmenni a férfiakkal és akkor többe néznének titeket és nem lenne ilyen felfogásotok, hogy elsőre már ágyig akar vezetni. Minden hal a saját fejétől bűzlik.

2014. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:
am nem is mondom hogy mindenkivel, de én már vagy 200 csajnál próbálkoztam és hogy mind nemet mondott az már kissé sok, nem biztos hogy csak az én hibám ez rengeteg nagyon nagy minta
2014. márc. 2. 22:48
 19/84 anonim ***** válasza:
65%
Kell a szex, persze, de csak komoly kapcsolatban. Én pl. azért nem ismerkedek, mert ki tudja milyen beteg elméjű bántalmazót fogok ki. És tényleg elegem van az unintelligens gyökerekből, akik jönnek a ló**sz ismerkedős dumáikkal, a pénzükkel meg a kigyúrt testükkel villognak, amitől még ugyanolyan berkikrisztián-ogre kinézetűek maradnak, és akik elhordanak mindennek, ha lepattintom őket. Ezt biztos az is megszívja aki nem ilyen tajparaszt. Csak annyit tehetsz, hogy továbbra is intelligens és jóhiszemű maradsz. Ha intelligensen közelítesz meg egy lányt, akkor előbb-utóbb kifogsz egy olyat, aki szintén értelmes, és lehet belőle valami.
2014. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
Valamit csak rosszul csinálsz ember. Ha csak annyit, hogy rossz célközönséget közelítesz meg, az is nagy frusztrációt okozhat. Vagy lehet, hogy van valami a kisugárzásodban. Ki tudja?
2014. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!