Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan egyébként! Elemezzük már ki ezt a kérdést! Ugyebár mindig azzal jönnek, hogy a nő választ! Rendben! A férfi szerepe annyi, hogy próbálja a legjobb oldalát előadva megnyerni őt-ami vagy beválik, vagy nem.

Csakhogy a mai nők értékítéletét súlyosan eltorzítja több befolyásoló tényező is.A médiából áradó mocsok, a környezetük véleménye, a saját dacos önérzetük és a mai modern világ, ami farkasokból és bárányokból áll.

Ha valaki nem fér bele ebbe az értékrendbe, az könnyen egyedül marad-akár beláthatatlan időre is. És teljesen tehetetlennek érzi magát. Segítséget-igazi, komoly, használható segítséget pedig nem kap. Tapasztalatból mondom, hogy az úgynevezett szakemberek semmit nem érnek!

A gyűlöletes környezettel szemben semmiféle halandzsa nem használ.

Azt tudom mondani, hogy max. az lehet megoldás, ha olyan emberrel, emberekkel találkoznak, akik voltak már hasonló helyzetben. Életszagú, reális megoldások kellenek, nem pedig kábítás és sárba taposás!

2014. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 A kérdező kommentje:

kiket utálok? "álljon már meg a menet ÉN NEM VAGYOK NŐGYŰLÖLŐ imádom a lányokat az életem középpontja lenne ha belépnének végre az életembe, de tisztelem és szeretem őket, mindig is tisztelettel és szeretettel fordultam feléjük, kb 100%ban visszautasítottak de ezek után is megmaradtam szeretet és tiszteletteljesnek és meg is fogok maradni annak, egy szóval nem írtam h gyűlölném a nőket"


Ne csak olvasd értsd is a szöveget!

2014. márc. 2. 23:49
 63/84 anonim ***** válasza:
0%
Mert nincs tartásod. Aki elutasított, azzal nem foglalkozol. De hát ti pasik meg a tartás...
2014. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:
"De hát ti pasik meg a tartás..." "taps" innentől már végképp csak magad alatt vágod a fát...
2014. márc. 2. 23:52
 65/84 anonim ***** válasza:
0%
Mégis bennük keresed a hibát, nem magadban. "A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság" Asszertivitás nulla. Még csak véletlenül sem kell fejlődnöd semmilyen irányba, á, nem.
2014. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Nem is akarok olyan faszit, mint amilyenek ti vagytok.
2014. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:
pihenj inkább, van mit kipihenned :D jó éjt
2014. márc. 2. 23:53
 68/84 anonim ***** válasza:
#58: Nem selejtest mondtam, hanem defektest (részleteztem korábban, hogy ez mit jelent, nem írom le még egyszer), a kettő nem ugyanaz. Amúgy meg én is ugyanúgy lesz*rom, hogy te milyen vagy, ettől függetlenül a lányok nagy többsége felszínes és beképzelt, plusz szét is teszik a lábukat (megint csak tisztelet a kivételnek). És milyen szép is, hogy te megkülönbözteted magad másoktól, miközben meg a pasikat MIND egy kalap alá veszed, mint pl. a 64-es kommentedben is. Ennyit erről. Egyébként meg soha nem mondtam, hogy nem kell a vonzalom. De még nem válaszoltál arra, hogy mondjuk a te életedben volt-e olyan, amikor csak később alakult ki a vonzalom, nem elsőre. Gyanítom, nem. És NEM azt mondom, hogy hálából kellene járni valakivel (és nem is feltétlenül járásról van szó), hanem azt, hogy egyáltalán ismerkedésre esélyt adni. Plusz a defektes csajoknak sem kellene akkor elvárniuk, hogy a két szép szemükért beléjük szeret az álompasi, miközben nekik nem kell tenniük önmagukért semmit. Mert rengeteg ilyen is van.
2014. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
68-as: Régebben volt olyan, hogy később alakult ki a vonzalom, de már tudom, hogy mit akarok és mit várok el a másik féltől, szóval nem valószínű, hogy ilyen elő fog fordulni. Max. akkor, ha valakit tényleg félreismerek, de ez nem a klasszikus később-ébredt-fel-a-vonzalom. És te honnan tudod, hogy én mit teszek és mit nem magamért? Amúgy ez tényleg találó, sosem vártam el, hogy a két szép szememért jöjjenek össze velem, de egy pasi se várja ezt el, ennyi. És még mindig hiányolom azt a kérdezőnél, hogy ha tényleg többb száz nő utasította el, hogy végre felelősséget vállal a saját életéért, és magába nézve felteszi a kérdést, hogy ő hol rontota el. Vannak ötleteim, de ha nem kíváncsi rá, akkor ne is rinyáljon itt. Milyen ember az, aki szerint őt az élet csak úgy sodorja, és nem képes átvenni az irányítást?
2014. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 A kérdező kommentje:
az életem magam irányítom, ha csak sodródnék nem próbálkoznék a lányoknál és nem küzdenék nap mint nap azért, hogy megfeleljek nekik
2014. márc. 3. 10:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!