Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:

Nem visszautasítóak azok, csak egy bizonyos réteggel szemben. :D

Az egyik válaszban olvastam, hogy a nőknek elegük van a sok magát mutogató, nagypofájú gyökérből... Azért érdekelne, hogy akkor miért is vannak mindig ilyen pasikkal? :D


Egyébként kérdező, hidd el, jobban jársz, ha nem akarsz olyannal együtt lenni, aki elküld a búsba, csak azért, mert normálisan próbálsz beszélgetni vele.


Ha egy nő felé úgy nyit az ember, hogy csak kíváncsi, meg akarja ismerni, még csak nem is kapcsolatépítés céljából, akkor el van küldve a búsba, mert hát mit képzel már magáról, hogy egyáltalán hozzám mert szólni, meg egyébként is...


A sok tahó marha miatt, az a néhány értelmes nő, már akkor is negatívan áll a pasihoz, ha az valójában tökéletes lenne számára, de esélyt se nagyon ad már neki a csalódások miatt. Úgy hogy a pasik se jobbak, egy fokkal se.


Valójában az emberismeretet kellene fejlesztenie nagyon sok egyénnek, hogy észre tudja venni, mit is akar tőle a másik és nem elküldeni a pi.csába, még mielőtt egyáltalán váltottak volna néhány szót. De lehet hogy csak velem van gond, mert elvárok bizonyos szintű értelmi és érzelmi fejlettséget az emberektől. Persze az más kérdés, hogy a többség ezt nem képes nyújtani...

2014. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
71-es: Egy kis logikát, jó? Nem az van magamutogató gyökerekkel, aki utálja őket, hanem mindenki más. És neki is rossz, mert ezek a kis seggek megszokták azt, hogy nekik mindenki gerincre vágja magát, aztán annál is bepróbálkoznak, akiknek hányhatnékjuk van tőlük. Amúgy teljesen igazad van.
2014. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekek, ezen kár hajba kapni. Amióta világ a világ, így megy ez. Van, akire ragadnak a csajok, van, akire nem.

Kérdező, a te időd később jön el. Te az a rendes fazon vagy, aki ilyen korban megszívja, nem kell a kutyának se. 25 éves tájban, amikor a csajok már komolyabb kapcsolatra vágynak, na akkor jössz te.

2014. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:
Hat nem, tudod én is szeretném kihasználni amig a csajok fiatalok nem fogok csak ugy lemondani 10en 20on éves csajokrol
2014. márc. 3. 16:35
 75/84 Sanker ***** válasza:
47%

Én egyetértek Zavar az erdőben nevű lánnyal!


Nem a lányokban kell keresni a hibát, minden férfi saját maga sorsáért felelős. Persze az is igaz, mindkét oldalon vannak kivételek. Aki nem tud ismerkedni, az meg is érdemli, hogy ne legyen barátnője. Hiába várjuk a lányoktól, ők úgy se fognak megváltozni, csak mert mi bénák vagyunk. Nekünk fiúknak, kell változni, változtatni. Nem kell más, csak egy nagy adag önbizalom, magabiztosság, határozottság, testbeszéd, humor és jó szöveg, ja és fogadd el magad.


Erre jó példa saját magam, korábban béna voltam csajozásban, aztán rájöttem, mi a hiba, mi miért történt, és megváltoztam. Ahogy megváltoztam, a lányok is máshogy viszonyultak hozzám. Ma már nem okoz gondot az ismerkedés.


22/F

2014. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
Kérdező: Hogy tudsz nem lemondani róluk, ha már most sem tudsz velük ismerkedni?
2014. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

"Aki nem tud ismerkedni, az meg is érdemli, hogy ne legyen barátnője."


Mekkora szemét vagy te!

2014. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
55%
Már miért lenne szemét? Nézd meg Sranker válaszát. Ő tudta, mit kell tenni. Nem rinyálni, meg a körülményeket, vagy a lányokat okolni, hanem magadba nézni.
2014. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
Miquel: Mindkét hozzászólásoddal egyetértek. Mégis hogy várják azt, hogy bármi is változzon, ha semmit sem akarnak érte tenni?
2014. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinált? Leírt egy sablonszöveget ami mögött ki tudja, rejtőzik-e tartalom. az erő mesternőjének azért tetszik a szövege, mert azt írta le, amit hallani akart.
2014. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!