Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
#38: Nem, gyűlölöm a bulikat, nem az én világom. Inkább visszafogottabb, csendesebb vagyok, de soha nem kellettem senkinek. Mindig komoly kapcsolatra akartam valakit, normálisan próbáltam közeledni, és szerintem nagyképűség nélkül mondhatom, hogy szorult belém némi intelligencia. És marhára elkeserítő, amikor azt látom, hogy mások a hülye dumájukkal (meg ki tudja, mivel) bárkit becserkésznek, én meg ha egy kávéra vagy sütire szeretnék meghívni valakit, hogy jobban megismerhessem, akkor elhajt vagy kitalál valami hülye hárító szöveget. Nem hiszem, hogy ebbe bárki is belehalna, még egy randi sem kötelez senkit semmire.
2014. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:
mik ezek a hülye dumák, amikkel ők sikert érnek el? Érdekelne :D
2014. márc. 2. 23:22
 43/84 anonim ***** válasza:
Azért van a többségnek párkapcsolata, mert rajtuk nem érződik sem a kétségbesettség, sem az, hogy a sikertelenségükért minket hibáztatnak. Azért nem vagyunk fogyatékosok, hogy egy olyan faszival ismerkedjünk, akiről lesír az, hogy eleve utálja a nőket.
2014. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
63%

Értem: szóval a nőnek felhánytorgatod, hogy nem ad esélyt olyannak, akit nem talál vonzónak. De te nem mész oda olyan lányhoz, aki nem vonzó. Gratulálok. Tökéletes kettős mérce.



Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

2014. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 A kérdező kommentje:
41es kérlek írj ilyen dumákat :D de tényleg érdekelne nagyon
2014. márc. 2. 23:25
 46/84 anonim ***** válasza:
22%
Megint a sok nőgyűlölő forever alone...legyetek melegek ha ilyen buták, felszínesek vagyunk.
2014. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
#43: Meg sok a felszínes párkapcsolat is, amit csak pl. a megszokás tart össze, vagy a félelem, hogy "jaj, egyedül maradok". És gyakran nem is ismeri egymást igazán a két ember, csak vannak egymás mellett. Talán jobb nem is belelátni az ilyen kapcsolatokba, még a végén kiderülne, hogy mennyire boldogtalanok. Amúgy meg szép, hogy nem ismerkedtek "elkeseredett" fickókkal, de sok "defektes" csaj meg elvárná, hogy őket fogadják el, ráadásul rendszerint ők is csak a jópasikra hajtanak. Adtam volna esélyt nem is egy olyan lánynak, aki tényleg lelki beteg volt, súlyos önbizalomhiánnyal, komplexusokkal stb., mindhiába. Ezek után én nem érzem magam hibásnak semmiben, és nem szégyellem magam.
2014. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, de nem képesek beismerni. Mert az bizony lejön az ember kisugárzásából, hogy a nőket hibáztatja a saját sikertelenségéért. Nem vagyunk komplett idióták, hogy egy ilyennel leálljunk, sorry. És mi vagyunk a hibásak, mert mondjuk megközelíthetné úgy is, hogy "Tudom, hogy kell még fejlődnöm ezen a téren. Tudnátok tanácsokat adni?" De nem. Mi vagyunk a hibásak, a pics*k, zárkózottak, miattunk van hadikészültség a távol-Keleten.
2014. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:
álljon már meg a menet ÉN NEM VAGYOK NŐGYŰLÖLŐ imádom a lányokat az életem középpontja lenne ha belépnének végre az életembe, de tisztelem és szeretem őket, mindig is tisztelettel és szeretettel fordultam feléjük, kb 100%ban visszautasítottak de ezek után is megmaradtam szeretet és tiszteletteljesnek és meg is fogok maradni annak, egy szóval nem írtam h gyűlölném a nőket
2014. márc. 2. 23:30
 50/84 anonim ***** válasza:
De ugye dugnád nagy morcosan azokat, akik visszautasítottak?
2014. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!