Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
#46: Ezek szerint magadra vetted, ami itt elhangzott. Érdekes.
2014. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
zavar_az_erőben köszönjük az 50es kommentet a nap legprimitívebb címét elnyerheti
2014. márc. 2. 23:32
 53/84 A kérdező kommentje:
51es mivel en bloc írtad mindenkire igen magamra vettem, mivel én is "itt gyűltem össze"
2014. márc. 2. 23:32
 54/84 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: De lefeküdnél velük, nem? Válaszolj a kérdésemre! És ha te nem lennél ilyen, ami már a kérdésed megfogalmazásából lejön, hogy lehetetlen, akkor tényleg nem vennéd magadra. Ezért vagy csak egy a sok tehetetlen rinyagép közül.
2014. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt gondolom, észrevetted már, hogy ilyen helyzetben neked vagy bárki másnak "egyszerűen nem lehet igaza." Ne is lepődj meg ezen, értelmes érvelést ne várj tőlük! Képtelenek rá!
2014. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
#48: Ha már itt tartunk: a sok defektes csaj is megközelíthetné úgy, hogy "jé, van valaki, aki értékel, aki el tudna fogadni" stb. Ehelyett letojják azokat, akik intelligens módon, esetleg segítve próbálnak közeledni hozzájuk. És ne tégy úgy, mintha bennetek nem lenne semmi hiba (tisztelet a kivételnek, de az igen kevés). Ha csak a d*gást vesszük: ki kényszeríti a csajokat arra, hogy részegen vagy józanon elmenjenek szobára egy jöttmenttel? Mindig van kivétel, aki tényleg értelmes, de ez max. 1%, nem több.
2014. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
zavar_az_erőben egy kis agyat pls... te most komolyan feltetted nekem azt a kérdést, hogy szívesen lefeküdnék e azzal, aki nekem tetszik? LOL hát, nahmindegy... tedd fel magadnak ugyanezt a kérdést, hogy lefeküdnél e egy pasival valamikor x-ik randi után ha vonzódnál hozz. Ez a kérdés tudod olyan szintű volt, mintha azt kérdezted volna, hogy "ha esik az eső, akkor esik az eső?"
2014. márc. 2. 23:43
 58/84 anonim ***** válasza:
56-os: Én nem fekszek le senkivel kapcsolaton kívül, az, hogy más csajok mit csinálnak, egyszerűen nem érdekel. Ha emiatt bánnak velem tiszteletlenül, mert rólam feltételznek dolgokat, akkor ássák el magukat. Egy. Kettő, definiáld azt, hogy selejtes. Három, még ha a világ legselejtesebbje vagyok, se fogok valakivel csak jótéteményből vagy hálából járni, ha nincs meg a vonzalom, akkor szevasz van.
2014. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: Nem, azzal, aki téged lekezelően elutasított. Szóval te trenírozd magad agyban fiam.
2014. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:
LOL Ha az ég kék, akkor kék az ég? :D
2014. márc. 2. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!