Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok (10en,20on...

A mai lányok (10en,20on évesek) miért ilyen visszautasítóak manapság, ha valaki ismerkedni akar velük?

Figyelt kérdés
akárhol, akár utcán, plázákban, buszon, internetes társkeresőkön, partykban, stb...

2014. márc. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
gábor19: Miért akadnának ki ha valaki prostizik, szerintem azok a csajok akiknél én bepróbálkoztam azoknak mindegyike kivétel nélkül, pedig rengetegen voltak, pont lesz@rják hogy én prostizom, de szerintem az se érdekli őket hogy halok vagy élek
2014. márc. 2. 23:01
 32/84 anonim ***** válasza:
30-as: Ha tudom, hogy úgyse lesz semmi, akkor minek beszélgessek? Erre adj logikus magyarázatot. És ne gyere a barátság dumával, mert nem lehet olyannal barátkozni, aki többet akar tőled!
2014. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
76%

Megint ott tartunk, hogy minden nőnek esélyt kell adnia nektek. Ez nem így megy, aki megy prostizni jár annak úgysem lesz normális barátnője.

Sajnáltassátok magatokat, hogy milyen gonoszak a nők, de az fel sem merül bennetek, hogy veletek van valami gond.

2014. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
#32: Persze, nyilván elsőre tudod mindenkiről, hogy milyen ember, meg hogy úgyse alakulhat ki vonzalom. Gondolom, még sose jártál úgy, hogy jóban voltál valakivel, aztán hirtelen elkezdtél vonzódni hozzá. Egyébként meg nem is lenne semmi baj a lekoptatással, ha nem pont a lányok többsége nyafogna fordított esetben, hogy nem is akarják őket megismerni stb. Plusz azért ott vannak a qrvák is, akik sokkal többen vannak, mint ahogyan azt gondolhatnánk. De persze ebben is csak és kizárólag a fiúk a hibásak, mert "kihasználják" a lányokat, az a lány viszont nem, aki fel is megy szobára valakivel, gyakorlatilag ismeretlenül. És hány ilyen van, te jó ég!
2014. márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:

"Ez nem így megy, aki megy prostizni jár annak úgysem lesz normális barátnője."


Már miért ne lehetne később normális barátnője? Azt hiszed, hogy csak a Gubacsi út-féle prostik léteznek? Van egy csomó fiatal egyetemista csaj, aki ezzel keresi meg a betevőjét. gondoltad volna?

2014. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:
35ösnek igaza van bár én soha nem prostiztam és szűz vagyok még 24 éve, de nem tudom elítélni pasitársaimat akik arra fanyalodnak, mert a hormonok nagy urak sajnos :(
2014. márc. 2. 23:11
 37/84 anonim ***** válasza:
#33: Nem (csak) velünk van gond. Az egyik fiú ismerősöm gyakorlatilag minden buliból felhozott az albiba egy sakálrészeg csajt, minden alkalommal mást. Gondolom, itt is csak a pasival van probléma, szegény lányokat meg kötelező sajnálni, holott ők is benne voltak a jóban, nyilván senki nem kényszerítette őket, hogy igyanak és dgjanak. Ne állítsátok már be a lányokat szenteknek, mert a többségük nem az, ha nem is qrvák, de minimum felszínes, beképzelt, jellemtelen senkik (tisztelet a kivételnek, aki valóban értelmes és érzelmes).
2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
37-es: Csak akkor jogos, ha soha nem próbálkoztál egyéjszakásra felvinni csaj magadhoz.
2014. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:

Sosem értettem miért így fogják fel a dolgokat egyes nők,de már csak nevetek rajta komolyan.

Mert felszínesek,buták a legtöbben és fogalmuk sincsen róla mik számítanak valódi értéknek. :)

Ma már kb. sehol nem lehet ismerkedni lányokkal,mert mindenhol ezt művelik...

2014. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:
oké, oké, de akkor mégis hogy lehet az hogy a nagy többségnek van barátja, meg vannak párok?? Nem értem
2014. márc. 2. 23:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!