Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek belemenjek kapcsol...

Szerintetek belemenjek kapcsolatba így egy iszonyatosan taszító lánnyal, ha a szex részemről kizárt?

Figyelt kérdés
Valamiért csak az olyan lányok mondanak rám igent, akikre senki más nem mondana igent és én sem, borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon. Magam nem tartom csúnyának és diplomás vagyok és törekvő de valamiért úgy látszik taszító vagyok a szép lányok számára. A lényeg, hogy szerintetek belemenjek így egy kapcsolatba, hogy például a szex az ki van zárva részemről, egyszerűen fizikailag nem lenne részemről lehetséges?

2014. máj. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
sok barátom van, de az más
2014. máj. 2. 19:32
 12/44 A kérdező kommentje:
a barátságot és a kapcsolatot nem kizárólag a szex meg a testiség különíti el szerintem
2014. máj. 2. 19:32
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

a 9-es ugye nem volt komoly?

Nem létezik olyan, hogy kapcsolat, de nem kívánod a nőt és sose kívántad. Természetellenes.


Tiszteld meg annyira azt a szegény csajt, hogy hagyod hozzá illő párt keresni, aki meg is hajlandó őt dugni, mert neki lehet, hogy van ilyen igénye és szeretné érezni, hogy valaki akarja őt.

2014. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
de SENKI nem akarja őt 13-as értsd már meg, ezek olyan lányok, akik talán pont ezért mondanak mindenkinek igent... így nekem is
2014. máj. 2. 19:35
 15/44 anonim ***** válasza:
75%

Fizikailag nem vonz.. az ölelés, csók, szex, minden nemű testiség kizárva.

Intelligencia hiányban szenved.. tehát beszélgetni se nagyon tudnál vele a világ dolgairól, legalábbis nem úgy, ahogy te akarnál.


Lényegében, semmit se tudnál vele kezdeni. Ez hol jobb neked, mintha egyedül lennél? Egy púp lenne a hátadon..


Arról persze nem esett szó, hogy ki van a túloldalon.. Nyilván az adott lány nem arra vágyik, hogy semmibe vegyék..ne akarjanak hozzáérni, a beszélgetés is nyűg legyen, hiszen te csak elviseled a mentális hiányosságokat.


Tehát..ennek így mi értelme?



Két eset van: amikor szép a lány, gyönyörű, de buta mint a kő, és hát jó a szex...


A másik, mikor nem szép a lány, nincs is emiatt szerelem, de legalább értelmes, akivel lehet beszélgetni, aki jó társaság.


Nos én ezekben a kapcsolatokban sem vennék részt, nem vagyok megalkuvó, de nálad mindkettő hiányzik.

A szex is, a jó társaság is.

2014. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

szerinted???

ha pl nem vagy éhes de ott van egy nagyon gusztustalan kaja elötted akkor azt se fogod megenni csak azért mert elötted van

akkor még érteném ha azt mondod h dugni kell, az se szép dolog, de arra még azt lehet mondani h oké, de igy mi értelme lenne??

eddig is elvoltál egyedül ki fogod még birni

majd lesz vki aki neked is tetszik meg te is neki

ha meg a szexuális vágyaidat akarnád kiélni arra meg ott vannak a sarkik

16/L

2014. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

De hát azt írod: "borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon"

Háát akkor mit akarsz tőlük? Mert ilyenek még barátnak se nagyon kellenének (ha buták), nemhogy kapcsolatra.

Nem értem, ebből Neked mi lenne a kapcsolat "rész"? Mivel ezek szerint se külsőre se belsőre nem tetszenek. Hogy kézenfogva sétálsz vele az úton?

2014. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
amúgy is azt kezdtem észrevenni az utóbbi időkben, hogy mintha a lányok nem vágynának a szexre annyira, legalábbis mikor az én próbálkozom be, soha nincs az, hogy "jaj de jó, vágyik rám valaki és ez az csináljuk, de jó lesz..." a lányok felől
2014. máj. 2. 19:38
 19/44 A kérdező kommentje:
-névelő bocs :)
2014. máj. 2. 19:39
 20/44 anonim ***** válasza:
a lányok is emberböl vannak ök is vágynak rá az h te nem vagy elég vonzo hozzá az egy dolog
2014. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!