Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek belemenjek kapcsol...

Szerintetek belemenjek kapcsolatba így egy iszonyatosan taszító lánnyal, ha a szex részemről kizárt?

Figyelt kérdés
Valamiért csak az olyan lányok mondanak rám igent, akikre senki más nem mondana igent és én sem, borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon. Magam nem tartom csúnyának és diplomás vagyok és törekvő de valamiért úgy látszik taszító vagyok a szép lányok számára. A lényeg, hogy szerintetek belemenjek így egy kapcsolatba, hogy például a szex az ki van zárva részemről, egyszerűen fizikailag nem lenne részemről lehetséges?

2014. máj. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

23. "A nők pont annyira vágynak a szexre, mint a férfiak."


Ez azért én sem tudom honnan veszik egyesek, max. akkor tudhatod biztosan, ha voltál már férfi, vagy fordítva. :D

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
30-as ne hozzam bele a biológiát a szexualitásba?? OMG szerintem innentől kezdve meddő a vita XD Amúgy nem olyanoknak tetszem, akik csak nekem ne tetszenének, hanem akik SENKInek nem kellenek, nem tetszenek...
2014. máj. 2. 19:47
 33/44 anonim ***** válasza:
*legalábbis harmónia nincs. (ami szintén fontos..)
2014. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Szerintem aki akarja az érti a lényeget..aki meg nem az pedig nyugodtan dugja homokba a fejét.
2014. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
valahol igazságtalanságnak is érzem, hogy én mindent megteszek, hogy jobb legyek, sportolok, figyelek az alakomra, gondozom a testem, a higiéniára ügyelek, tanulok, dolgozom, törekvő vagyok mégsem kapom meg ami elvárható lenne
2014. máj. 2. 19:57
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Ejjnye az összes csinos lánykának..


Magadban kell keresned a hibát..a személyiségedben, az lesz a ludas.

2014. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
nagyon sok barátom van, akik nem csak "haverok" úgyhogy nem hinném, hogy nagyon taszító lenne a személyiségem
2014. máj. 2. 20:06
 38/44 Költőnő? ***** válasza:
74%
Na itt a remek példa h aki tanult, diplomás, az nem feltétlen okos v értelmes is.
2014. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
költőnő a te jól ismert szintedről ezt inkább dicséretnek veszem ;) úgyhogy köszi
2014. máj. 2. 20:14
 40/44 Költőnő? ***** válasza:
Pfff. Ebbe inkább tényleg ne menjünk bele:))
2014. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!