Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek belemenjek kapcsol...

Szerintetek belemenjek kapcsolatba így egy iszonyatosan taszító lánnyal, ha a szex részemről kizárt?

Figyelt kérdés
Valamiért csak az olyan lányok mondanak rám igent, akikre senki más nem mondana igent és én sem, borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon. Magam nem tartom csúnyának és diplomás vagyok és törekvő de valamiért úgy látszik taszító vagyok a szép lányok számára. A lényeg, hogy szerintetek belemenjek így egy kapcsolatba, hogy például a szex az ki van zárva részemről, egyszerűen fizikailag nem lenne részemről lehetséges?

2014. máj. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
16L - nem voltam el egyedül, egyre jobban hiányzik egy lány, sőt iszonyatosan hiányzik, és csak a már említett jellegű lányok mondanak igent, tehát vagy egyedül tovább, ami eddig rossz volt vagy próbáljam ezt ki, hogy legalább elmondhatnám, hogy van valaki, akit bemutathatnék
2014. máj. 2. 19:41
 22/44 A kérdező kommentje:
nem tudom magam nem vonzónak látni és barátaim szerint sem vagyok taszító, inkább a lányok igényei lettek óriásiak
2014. máj. 2. 19:42
 23/44 anonim ***** válasza:

A nők pont annyira vágynak a szexre, mint a férfiak. Általánosítok persze, de mi is szeretjük a szexet.


Ne akarja ezzel takarózni, mert bullshit.

2014. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Akit bemutathatsz? Nem szégyellnéd őt?! Komolyan nem értelek.
2014. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
23-as a nőknek egészen eltérő hormonháztartása van mint a férfi egyedeknek, ezért az alapból kizárt, hogy pont ugyanúgy vágynának a szexre, mint a férfiak, de mindegy...
2014. máj. 2. 19:43
 26/44 anonim ***** válasza:
eddig se voltak alacsonyabbak a lányok igényei
2014. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
24-es senkit nem szégyellek, mert alapvetően elfogadó ember vagyok és emberszerető, az más kérdés, hogy nekem is van olyan, hogy vegetatív idegrendszer és biológiai, szexuális szükségleteim, amiket azzal tudok kielégíteni, aki vonzó legalább egy kicsit is, de ettől még nem szégyellek senkit
2014. máj. 2. 19:44
 28/44 anonim ***** válasza:

"legalább elmondhatnám, hogy van valaki, akit bemutathatnék"


Áááá szóval itt van a kutya elásva, a másoknak való megfelelés, és szégyelled, hogy nincs senkid, jaj mit szólnak a rokonok, ismerősök, barátok, stb, de gáz. Xard le.

2014. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
de anyám már azt kérdezgeti, hogy kisfiam mi van, meleg vagy?? és halálra idegesít már ez is, még pluszba, mikor látom, hogy mások milyen kielégült életet élnek, még ezt kell hallgatnom
2014. máj. 2. 19:46
 30/44 anonim ***** válasza:

Magyarázd csak bele a biológiát.


Én imádom a szex minden formáját. Nem létezik számomra kapcsolat jó szex nélkül. Ez egy alappillér, ami nélkül nem működhet egy kapcsolat hosszútávon..legalább a harmónia nincs meg. A legtöbb nő így gondolkozik, ahogy a legtöbb férfi is.


Szeretjük a szexet, ezen nincs mit vitatni.


Magasak lettek az igények? Nem hinném.. ha senkinek nem kellesz, csak azoknak akik neked nem tetszenek, akkor ne a női nemet hibáztasd.

2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!