Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek belemenjek kapcsol...

Szerintetek belemenjek kapcsolatba így egy iszonyatosan taszító lánnyal, ha a szex részemről kizárt?

Figyelt kérdés
Valamiért csak az olyan lányok mondanak rám igent, akikre senki más nem mondana igent és én sem, borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon. Magam nem tartom csúnyának és diplomás vagyok és törekvő de valamiért úgy látszik taszító vagyok a szép lányok számára. A lényeg, hogy szerintetek belemenjek így egy kapcsolatba, hogy például a szex az ki van zárva részemről, egyszerűen fizikailag nem lenne részemről lehetséges?

2014. máj. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Annyira irigylem az akkora önbizalommal rendelkező embereket, mint te! Még a sorozatos sikertelenség sem generál benned egy kósza kis gondolatot, hogy esetleg benned van a hiba. Akkor sem, amikor mások rávilágítanak.
2014. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

„..törekvő vagyok mégsem kapom meg ami elvárható lenne.”


Én egy szép, kedves és igen nyugodt lánynak tartom magamat. De téged legszívesebben megütnélek. Miért gondolnak a nőkre nagyon sokan csak eszközként? Nem gondolod azt, hogy ő is érez? Miben különbözik ő tőled? Csak azért, mert külsőleg nem olyan, mint a többiek? ÉS? Mi ezzel a probléma? Nem hinném, hogy te is olyan tökéletes lennél.. Ha „törekvő vagy”, akkor miért nem szeret téged senki? Bár megértem őket.

”..nem hinném, hogy nagyon taszító lenne a személyiségem.” Én kifejezetten undorítónak tartom az eddig megismert személyiségedet. És aztán, ha kérdezgetik, hogy miért nincs barátnőd.. Mi közük van másoknak a TE életedhez?

Hogy őszinte legyek, nagyon sajnálom a lányt, ha végül veled maradt. Kicsit nézz magadba és gondolj bele, hogy milyen lenne, ha fordított lenne a helyzet. Ha téged szégyellnének, ha veled nem akarna a párod szexuális kapcsolatot létesíteni, ha mások előtt még egy puszit sem kapnál a párodtól. Szerinted ez így egy boldog kapcsolat lenne bármelyikőtöknek is?

Én már egy éve élek kapcsolatban. Előző héten egy buliban odajött hozzám egy helyes srác, hogy miért vagyok a barátommal, amikor jobbat érdemlek és helyesebb fiút is megkaphatnék.. Hogy miért? Mert SZERETEM. Eszembe nem jutna egy pillanatra sem szégyellni. Olyan személyisége van, hogy én érzem magamat a legszerencsésebbnek.!

Látod? Én magam is egy példa vagyok. Hidd el, ha olyan lenne a személyiséged, bármilyen ember meg tudna kedvelni ;)

2014. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

KimChin sajnálom a barátod, hogy ennyire bugyuta lány "boldogítja" az életét. Nem szégyellném őt egy szóval sem írtam.


Bár látom nem vagy képes felfogni, hogy az embereknél van olyan, hogy szexuális vonzalom, amely a külső alapján dől el, nem állítottam egyszer sem hogy CSAK ez lenne, de anélkül nem megy, a te ostoba álomvilágodba talán, és bemesélhetsz itt magadnak mindenfélét, de nem hiszem hogy te képes volnál összefeküdni olyannal aki iszonyatosa taszító, semmit nem ad külsőleg magára, ja és tudod a férfiaknál ez még nehezebb, mert fizikailag is teljesíteni kell, nem elég széttárni a lábunkat okoska.


Tehát még egyszer, nem szégyelleném én őt senki előtt, egyszerűen csak nem tudok iránta szexuális vonzalmat érezni, ahogy évek óta senki sem.


Egy jó tanács, azt az okos fejedet üsd inkább, hátha segít

2014. okt. 25. 00:19
 44/44 anonim ***** válasza:

Az utolsó leírásod minden csak nem kívánatos. Azt sem tudhatod soha biztosra hogy egy nagyon dagadt lány senkinek se tessen. Persze a valószínűsége kissebb hogy bárkit megkaphat mint egy "átlagosabb" külsejű. Ettől függetlenül - én eddig egy pökhendi alakot ismertem meg benned. Tekintve az eddigi leírásod önbizalmad is van. Ez a kettő együtt gyilkos kombó! ;) mindenesetre értem a keserűséget a szavaid mögött emiatt is támadsz egyből vissza a többiekre aztán majd rám is. :) de itt a probléma nem nekünk hanem neked van. Sztem senki tanácsát nem tudnád elfogadni itt.

Én pl. az a fajta lány vagyok aki "bárkit megkaphatna". Bizonyítani nem fogom de a lényeg az az amit ezzel mondani akarok, hogy sosem alkudtam meg. Ha kellett 1-2 évet is vártam egyedül, üres fejű adoniszok nem kellettek. Hát nem is olyannal vagyok boldog azóta is.

Részemről azt tudnám tanácsolni boldog így te sem leszel - ismerkedj esetleg neten. És vegyél vissza. Egy nőt se alázz vagy oktass ki ezt általánosságban minden ember utálja. Persze ismerkedési szokásaid nem ismerem de a pökhendiség nem szexi! A netes ismerkedést azért javasoltam mert egy nő egy eladott "álomképbe" szeret bele amit egy adott férfi képvisel. Ez attól függően változik melyik hölgynek mik a fontos kritériumai egy férfival szemben. Tehát a külsőség teljesen elhagyható ha a személyiségedbe szeretnek bele.

Ami pedig a szexet illeti. Valóban másképp működünk mint a férfiak. Ciklusok szerint meghatározható az étvágy. Ha más nem, havi szinten elő jöhet a probléma - ha nincs szex egy nőnél is. (Ez persze nálam van így - ettől vannak nagyobb étvágyuak és kevésbé szex orientált nők is). Keresd azt aki mellett önmagad lehetsz, és akit társként TUDSZ kezelni. Sok sikert! :)

2015. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!