Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy is van ez a kémiával? Én...

Hogy is van ez a kémiával? Én miért csak a csúnya lányokat vonzom?

Figyelt kérdés

Az van pl egy szórakozóhelyen, hogy a csinosabb lányok kb észre sem vezsnek...ha véletlen szemezek is velük, egybol elkapják a tekintetüket, vagy felültetnek.

Míg az átlag, vagy átlag alatt (mondjuk ki csúnya) lányok rendszeresen szemeznek velem, keresik a tekintetem, elpirulnak, sőt gyakorta kezdeményeznek is!


Ez mind szép és jó, de nekem ők nem jönnek be, így kedvesen el szoktam utasítani. Rendszeresen ez a helyzet egyébként, hogy a tényleg csunyacska lanyok találnak meg, noha én nem tartom magam rettenetesen randa gyereknek...

(fekete haj, barna szem, borosta, erős alkat, kondizom, úszom, futok, 178 cm, 77kg)

Kezdek gyanakodni a kémiára. Hogy az ember amit kibocsájt feromonokat ugye párválasztás stb 1000 éves dolog, hogy ezek "vonzák" be az iylen lányokat, és a természet valamiért mindenáron, csúnyácska lányt akarna "rámtukmálni"...



2014. máj. 8. 18:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
*lányokról
2014. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdekelne hogy néz ki egy egy számodra csúnyácska lány?
2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Remélem szerinted nem olyan egy átlagos lány mint a következő kérdést feltevő szerint:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__558..

2014. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

az első oldalon akik voltak, azok már átlagon felüliek szerintem :)

de ha nem is olyan jó, mint ők, még az is bőven belefér

2014. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
csefy., igen azok a lányok egyértelműen átlag felettiek, szépek. A kérdező szerint viszont csak átlagosak voltak. Azért lettem kiváncsi, hogy a kérdező szerint milyen egy átlagos lány.
2014. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

hat ez a linkelt kérédsénél amire ő 6-7 eket adott nálam máár simán 9-10 pontos csajok :)


csak az simerőseim között tudok mazsolázni, nah msot belölük meg nem akarok ide kitenni képet, hogy ki a csúnya....neten egyenlőre nemigen talalok...

2014. máj. 8. 19:21
 27/34 A kérdező kommentje:

nah ékes példa:

[link]

rendszeresen bepróbálkoznak az iylen csajok. nehogy valakie rre aztmondja hogy átlag, mert biztos saját kezűleg metélem körül magam..XD

2014. máj. 8. 19:24
 28/34 anonim ***** válasza:
Na ő szerintem átlag alatti ebben a formában, bár ha lefognya szerintem átlagos lehetne, az arca nem tűnik vészesnek.
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

elég erősen átlag alatti!


nah kb 100 kép mazsolázása után: [link]


Ő nekem egy átlagos lány!

2014. máj. 8. 19:38
 30/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is átlagos, és az égvilágon semmi baj nincs vele. :) Neked nem megfelelő?
2014. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!