Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy is van ez a kémiával? Én...

Hogy is van ez a kémiával? Én miért csak a csúnya lányokat vonzom?

Figyelt kérdés

Az van pl egy szórakozóhelyen, hogy a csinosabb lányok kb észre sem vezsnek...ha véletlen szemezek is velük, egybol elkapják a tekintetüket, vagy felültetnek.

Míg az átlag, vagy átlag alatt (mondjuk ki csúnya) lányok rendszeresen szemeznek velem, keresik a tekintetem, elpirulnak, sőt gyakorta kezdeményeznek is!


Ez mind szép és jó, de nekem ők nem jönnek be, így kedvesen el szoktam utasítani. Rendszeresen ez a helyzet egyébként, hogy a tényleg csunyacska lanyok találnak meg, noha én nem tartom magam rettenetesen randa gyereknek...

(fekete haj, barna szem, borosta, erős alkat, kondizom, úszom, futok, 178 cm, 77kg)

Kezdek gyanakodni a kémiára. Hogy az ember amit kibocsájt feromonokat ugye párválasztás stb 1000 éves dolog, hogy ezek "vonzák" be az iylen lányokat, és a természet valamiért mindenáron, csúnyácska lányt akarna "rámtukmálni"...



2014. máj. 8. 18:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
ja ahogy a 9. mondja, számít a külső IS. az is-en van a hangsúly.
2014. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
De számít a külső, először azt látod, utána mész oda
2014. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Akkor maradok egyedül. neisharagudj, de nemfogok olyanal összejönni, akire abszolút nem vonz külsőre. Mint ahogyan a csajok sem. elég nagy amszlag ez a belső duma...vagyis az belső jah..lóvé..ha az vna mindegy hogy néz ki valaki.
2014. máj. 8. 18:53
 14/34 anonim ***** válasza:
91%
Én szép lányként azokkal szemezek, flörtölök és kezdek, aki az én szintemen van, aki tetszik. A kevésbé helyes barátnőim szintén ezt teszik. Lehet tényleg ez a te szinted, csak nem tudtad még a külsődet a helyére rakni. Vagy azok a csajok akarnak túl sokat, ki tudja. :D
2014. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nagyok az elvárásaid kérdező, ráadásul nagyon sötét is vagy.

Arról, hogy egy pasi szőrös, arról ő nem tehet. Most egy pasi ne borotválja már a lábát. Az arcszőr meg nagyon is vonzó tud lenni.

Ha pattanásos, az ellen sem mindig lehet tenni, ismerek olyanokat, akik akár mit csináltak, nem tudták elmulasztani a pattanásaidat.

És attól, hogy valaki "kocka" nem jelenti azt, hogy buta, értéktelen ember.

A függőség ott kezdődik, hogyha minden nap csinálod, de az ideje nincs megadva. Az én párom is szokott játszani, sőt, nagyon jó kis közös program, amikor egymás ellen/egymással játszunk.

2014. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Idióta vagy. Bocs, csak rövid és tömör akartam lenni.
2014. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
Mert a bomba tini ribizlik a lóvés csávókra hajtanak az általad csúnyának titulált-amúgy normális csajokat-meg nem az hajtja. Na ennyi
2014. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

áljatok már fel, és próbáljatok már meg a mai világba ismerkedni! nehogyaztmond már, hogy nem a külselyét nézed meg egy embernek először? nah ne etessetek it a f/sággal...


nah faxa, akkor ezek szerint nyilvan az értékrendem nincs helyén...de így akkor si marad a magány, mert eddig akkor nyilván cska szerencsém volt az exbarátnőimmel, akik azért igenis külsőre is megfogtak! :)

2014. máj. 8. 18:58
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

abban igaza van a kérdezőnek, nem kellene leszólni miatta, hogy a külsőt nézzük meg először...

képzeljétek csak el, egy buliban vagytok és ismerkedni akartok. kihez mész oda, egy helyes, aranyos csajhoz, vagy egy 100 kilós csajhoz?

a belső meg majd később kiderül. ha a csinos csajnak szar a belsője, hát majd nem beszél vele többet, max megdugja. de előbb-utóbb talál egy belsőleg is megfelelő, helyes lányt. meg mi értelme együtt lenni valakivel, ha nem vonzódsz hozzá?

2014. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Már nagyon kíváncsi vagyok, linkelj már képeket szerinted átlagos lányoknál, akik neked nem elég jók.
2014. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!