Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha valaki 25...

Szerintetek ha valaki 25 évesen "cafka", kislány, meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés

egy lányról lenne szó. 25 éves most, de kicsit kislányos, viszont nagyon aranyos, közvetlen. Rövid kapcsolatai voltak idáig, jellemzően megvolt, aztán dobták. Egyszer nekem panaszkodott, hogy van egy pasi, aki féléve fut utána, és nem érti meg, hogy nem... aztán röviddel megint kifogott egy pasit, aki mindig nőkkel vetette körbe magát, majd kidobta, mert talált jobb nőt.

Ez a lány emiatt amúgy szenved, nem bizik a pasikban annyira. Most azt mondja, nem fut többet utánuk, küzdjenek ők érte!

Nem eredendően "rib.anc", nem olyan, mint amit esetleg most elképzeltek, tényleg olyan naiv kislányos, aki ha lát egy "jó" pasit, azonnal odaadja magát, ráugrik.

Azt ne kérdezzétek, hogy miért teszem. Csak annyit, hogy szerintetek ilyen kislányok megváltoznak, ha azt látják, hogy van pasi, aki komolyan akarja, és nőnek tekinti, nem egy kelléknek?


2014. máj. 18. 02:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ennek a típusnak más a sorrendje,nem a beszélgetés.

ha beszélgetsz vele,akkor randi után megy is már a körüzenet a barátnőknek,hogy áh uncsi volt stb.

az ilyennel el kell menni piálni,egy pubba,nagyokat nevetni,aztán agyonkefélni,és kb ezek után fog teljesen odafigyelni az emberre és lehet vele beszélgetni.

2014. máj. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Volt itt egy hozzászóló, aki azt írta nincs olyan pasi aki egy könnyű prédára áldozná az életét.

Vagyis egy általa kurv.ának titulált fiatal lányal senki sem akar élni.

Hát bocsika, de inkább alapozok egy ilyen lányra mint egy szerény nehezen kaphatóra!

ugyanis az aki ugyn. kur.va az nem az. egyszerüen szereti a szexet és élvezi az életet még fiatalon ezzel sztem nincs is semmi baj.

Azonban ez a tipus tényleg nem fog megcsalni ha szeret!!!

Míg olyan nő már csalt meg és meg is fog egy férfit aki nem élte ki magát soha.

2014. máj. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
de igen, én vagyok a pasi, nem a lány "Azt ne kérdezzétek, hogy miért teszem", és azért teszem, mert többet akarok tőle, akkor is, ha annak tűnik mint ami - pedig én azt akarom hinni, hogy csak a naivitását használták ki. És hogy ha elhitetem vele, hogy más vagyok, akkor ő is változik e ilyen irányba - vagy reménytelen cafka marad? Ez a kérdés
2014. máj. 18. 03:33
 14/19 anonim ***** válasza:

utolsó, félreérted.

Nem az a baj, hogy szereti a szexet. Az a baj, hogy nem képes hűséges lenni, mert játékszernek tekint mindenkit maga körül.

2014. máj. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13: a csaj dönt. Ha nem kellesz neki, ne erőltesd.
2014. máj. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nyugi, nem erőltetem.

Csak arra vagyok kiváncsi, hogy ha ilyet megtapasztal


a: ("lám, ő az 1%, aki nőként kezel!") akkor megváltozik


b: nem, őt még sokszor kell szájbaverni, hogy rájöjjön, nem a pasik a hülyék, hanem ő vonzza be az ilyen pasikat


c: sose nő be a feje lágya

2014. máj. 18. 03:47
 17/19 anonim ***** válasza:

c.

ezt az egy férfitípust ismeri,ehhez tud alkalmazkodni,viszonyulni,a változás meg kemény meló,ahhoz alapból lusta és igénye,motivációja sincsen rá.

csernus doki könyvet írt a típusról,olvasd el.

a férfi című műben is elemzi aki séma alapján keres párt,meg a nő címűben is.

2014. máj. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
már kérdezted. nem változnak.
2014. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Hát nem igazán fog megváltozni.

Élvezi az életet.

Van egy ilyen barátnőm nekem is.

Nem eredendően riba.nc, de az. mindenki alá fekszik egyből.

Hogy megváltozik-e?

Hát nem hinném, most még biztos nem.

Ha nőként kezeled és tiszteletett stb. mutatsz neki akkor tö.k jó barát leszel.

Az ilyennek általában a helyes, vagy macsó faszik kellenek a nagy dumások. a bunkók akik le se szarják őket. És persze a hüly.e lány tőle várja h kedves legyen vele.

Na szóval legyél egy igazi p.öcs. majd kedves és megint p.öcs és így tovább akkor talán, lesz esélyed.

De amíg rendes gyerek vagy nem igazán. max 2-5 év múlva fogja kapisgálni, hogy te milyen rendes odaadó, de mégis k.jó csávó vagy. de addigra már anyira összebarátkoztok, hogy b.aromi nehéz lesz megmondani, ha többet akar a másik. és nem biztos akkor se h bevallaná.

na valahogy így.!! :)

2014. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!