Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak magamnak...

Hogyan találjak magamnak normális barátnőt? (leszbi téma)

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a mai lányok zömétől őszintén szólva rosszul vagyok, mert a legtöbb se nem ápolt, se nem szép és még buta is (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) Annak ellenére, hogy leszbikus vagyok, lányosan öltözködök, adok magamra. A mai lányok viszont, akiket kifogok, gusztustalanok. 2 kg smink, mindene kilóg a rövid cuccokból, és hiába vékony, olyan narancsbőre van, hogy csak na! Legalább ne rakja ki Én rendszeresen sportolok és helyesen táplálkozok, hogy ne legyek narancsvidéki. A mai lányokat már más nem is érdekli csak a lájkok Facebookon? :( Nem szeretnék ilyen barátnőt, de mást nem találok. 17L

2014. máj. 24. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Drágám!

23 éves vagyok, de még én sem találtam normális leszbikus nőt. Én is sportolok és én is adok magamra, de ez ma már nem divat sajnos. Ma attól nézel ki jól, hogy a legújabb ruha van rajtad és nem attól hogy igényes vagy.

Aranyosnak tűnsz, ha kicsit idősebb lennél, még akár rád is írnék :)

Sok sikert, remélem te szerencsésebb leszel, mint én!

23L

2014. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem fontos a külső, talán ezért is félek a netes ismerkedéstől...de egyszerűen már nem találok sehol normális személyt ,akivel eltudnék képzelni egy kapcsolatot..17/L
2014. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt hittem,csak én vagyok ilyen hihetetlen,a nagy elvárásaimmal. Szuper. :) Azért azt hozzá teszem,hogy most egy olyan lány vette el a maradék eszemet is,aki hát... nem éppen az ízlésemnek megfelelő,nem túl nőies,nem sportol,nem érdekli semmi,stb...de olyan a kisugárzása,hogy végem van. Mondjuk hiába,mert hetero... :D Gondoltam azért megosztom,hogy ezek az elvárások lejjebb csusszannak azért,ha lesz kiért,és nem a tökéleteset fogod keresni(aki nem létezik),hanem azt,aki különleges számodra. :)
2014. máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Kedves kérdező, lehet hogy most meg fogsz kövezni, de én azt mondom, hogy ne keresd, majd jön magától:D Tudom, hogy sablonszöveg, ugyanúgy vagyok mint te, és jó ideje már egyedül. De eddig sosem kerestem, mindig a barátaim mutatták be nekem azokat, akikbe később beleestem, bár lehet hogy nem mindenki ilyen szerencsés. :D

Engem kifejezetten taszítanak a mai igénytelen buccs imitátorok. Tisztelet a blabla...

Majd egyszer eljön a mi időnk is, na :)

16/L

2014. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ez jó kérdés... ha megtaláltad a választ írj :D

Valahogy engem is elkerülnek ez olyan csajok, akik adnak magukra.


20/l/l

2014. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

(azt nem értem hogy hogy jön az hogy lányosan öltözködsz? Szerintem a szexualitásunk nem szabályozza a személyiségünket:D)

Nekem is egy hetero(?) lány vette el az eszemet, de ő egy istennő. Kész nő ahhoz képest hogy 15, ad magára, nem az a vékony anorexiás semmi amit médiában látunk folyamatosan, csak úgy egy istennő.:D Nem tudom hol laksz, talán nagyvárosban könnyebb lányt találni.

16/L/bi???

Első válaszolónak:

...vagy talán elfogadóbb a társadalom a melegekkel szemben és egyre többen merjük felvállalni..??:D

2016. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!