Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnyább pasik/lányok miért...

Csúnyább pasik/lányok miért nyomulnak szép, jó külsejű csajokra/pasikra?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom, én se sorolom magam a szép lányok közé, szerintem átlagos vagyok. Ennek megfelelően sose flörtölgetek nagyon szexi pasikkal mert tudom,h nincs értelme, nem fogok kelleni nekik, ahogy nekem se kellene egy csúnyább fiú. Most mondhatjátok,h felszínes p*csa vagyok, de ez miért lenne felszínesség? Miért jönnék össze egy olyan emberrel akit nem tartok vonzónak? Persze ha ismertem már régről és a személyisége megfog az más, akkor lehet valami (akár úgy,h én jövök össze egy nálam szexibb csávóval) de egyébként nem. Itt gyakorin is folyton írják a fiúk,h szemét lányok csak a szexi csávókkal jönnek össze... de istenem.... talán nem a legdögösebb bigékre kéne rámozdulni :D most komolyan nem értem az embereket. Miért nem lehet felfogni,h a saját szinteden kéne maradnod? Vagy rohadt jó fejnek kell lenned :D de az ritka csajnál és pasinál is.

2014. jún. 9. 13:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező! Egy felszínes p*csa vagy.
2014. jún. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

"talán nem a legdögösebb bigékre kéne rámozdulni..."


Az átlagos lányoknak sőt az átlag alattiaknak is ugyanazok az elvárásaik, nekik se kell átlagos & átlag alatti pasi, mert hát "ha a Tiffanynak lehet jó pasija, nekem is jár". JÁR, az hát, JÁR. Meg a lónak a fsza jár...


"Miért nem lehet felfogni,h a saját szinteden kéne maradnod? Vagy rohadt jó fejnek kell lenned "


Azt kifelejtetted hogy "vagy kőgazdagnak kell lenned", csak hogy kicsit közelebb legyünk az igazsághoz a képmutató, álszent lózungok közepette.

2014. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

1. egyetértek veled abban, hogy ha valaki tudja magáról, ill. azt érzi, h nem tudja megadni azt a másiknak, amit ő is elvár (hiper szuper szexi külső), akkor ne legyen elvárásai.

2. ez nem hozzáállás, ha tetszik egy jó pasi,ill. inkább úgy mondom, általában a jó pasik jönnek be (kinek nem?) akkor arra kell törekedni, hogy te is "jó nő" legyél úgymond. ez a beletörődök a szintembe dolog egy hülyeség. és nagyon felszínes is.

tehát egyrészt igaz, hogy érdemes reálisan nézni a dolgokat, másrészről meg tenni is kéne valamit magunkért, meg a saját önképünket fejleszteni, rendbe lenni magunkkal... és a külső nem minden, tehát ha belül szép vagy, akkor az kívül is meglátszik. klisé, de így van.

nem tartom magam szépségkirálynői címre esélyesnek (:D), de amikor jól éreztem magam a bőrömben, tényleg valahogy szépnek éreztem magam, nem voltam elszállva, csak jól éreztem magam és ez kifelé is meglátszott.

(ahogy az is látványos, hogy most nem vagyok elégedett magammal. de ilyen hozzáállással nem is várom, hogy bárki is odajöjjön hozzám, most kicsit parkolóüzemmódban vagyok. :D)

2014. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"A nem bejövősek senkinek sem kellenek. Csak engem szeretnek boldogítani, mert nekik a hozzájuk illő nők nem kellenek."


Nyugi aranyom, el fog jönni az ilyen nagyképű libák számára is az az idő, amikor összepisilnéd magad a boldogságtól, ha egy ilyen srác akarna tőled valamit. A női szépség baromi múlandó, pláne, hogy te nagy eséllyel nem is vagy a legszebbek egyike...

2014. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Elég szépen bekategorizáltad az embereket: szép-csúnya. Ezért kapsz is egy cukrot. Oké, hogy vannak önkritikátlan személyek, de ha te csak ennyivel tudod őket megkülönböztetni, nagyon sajnállak.

2014. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy aki intelligens, nem lehet szép. Rám nagyon sokan azt mondják, hogy szép az arcom, meg sportos is vagyok. Ennek értelmében azt hiszem, hogy elvárhatom, hogy a párom is legyen szép arcú, szép fogú nő. Viszont, ha nem értelmes, lehet tőlem egy modell is, nem fog kelleni. 24/L/L
2014. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Nem kategorizálom be az embereket szépnek és csúnyának, magamat is átlagosnak tartom(ezt le is írtam) akik pedig felszínesnek tartanak: ti összejönnétek, kapcsolatban élnétek,szexelnétek egy olyan emberrel akihez nem vonzódtok szexuálisan? Egy kapcsolatban igen nagy szerepet kap a testiség. Amúgy meg azt is írtam,h persze van olyan amikor már régről ismered az illetőt, és a személyisége miatt a külseje is szebb lesz. De én most azokra az esetekre gondoltam amikor ismeretlenül ismerkedik az ember. Amikor még nem tudjátok egymásról,h jó fej,kedves-e az illető. Amikor igenis a külső számít.
2014. jún. 9. 17:22
 28/28 anonim ***** válasza:

Miért ne nyomulhatnának... nem csak a külső, mint kellemes vagy kellemetlen tulajdonság a döntő.

Ott van még: pénz, társadalmi helyzet, ész, stbstb.

Tegyük fel, van 1 szép csaj. Igen ám, de hiába vannak adottságai, mondjuk ehhez csóró. De olyan iszonyatosan, hogy agyon foltozott cuccokban jár, sehova nem tud elmenni, mert a szomszéd városba buszjegyre nincs pénze.

Na ebből az adódik, hogy esik az értéke. A nagyon helyes, de öltözködni tudó fiúknak már nem fog kelleni.

Itt lesz lehetősége a nem helyes fiúknak. Azoknak, akik rendelkeznek más előnyös tulajdonsággal. mondjuk van pénzük, vagy olyan talpraesettek, hogy a csaj hátsója alá tolnak egy jó állást (ilyen is van), bármi.

Innentől kezdve kiegyenlített a mérleg nyelve.

Vagy tegyük fel, van egy nagyon okos illető, de nincs társasága... mert egyszerűen sehova nem kell, mindenki jól összeszokott kis klikk már. Erre jön valaki, akivel ugyan nem fog az atomfizikáról csevegni, de az illető mindenkit ismer, bevezeti az összes "VIP" helyre, amire vágyott. Ő pedig segíthet a másiknak a mateklecóban, vagy akár abban, hogy az okossága révén jól keres és lesz miből bulizni.

Ezek példák... de érted... azért próbálkoznak, mert azt gondolják, van valami olyan tulajdonságuk ami a másiknak kellhet és fordítva.

Persze van kivétel, akiben nincs meg semmi ilyen, de az a gyakoribb, hogy van.

Annyi ilyen párt láttam.... hogy csóri szép lány-gazdag csúnya pasi, okos pasi-szép lány, antiszoc pasi-bulizó lány... bulizó átlagos lány- antiszoc gazdag pasi

2014. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!