Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnyább pasik/lányok miért...

Csúnyább pasik/lányok miért nyomulnak szép, jó külsejű csajokra/pasikra?

Figyelt kérdés
Nem provokációnak szánom, én se sorolom magam a szép lányok közé, szerintem átlagos vagyok. Ennek megfelelően sose flörtölgetek nagyon szexi pasikkal mert tudom,h nincs értelme, nem fogok kelleni nekik, ahogy nekem se kellene egy csúnyább fiú. Most mondhatjátok,h felszínes p*csa vagyok, de ez miért lenne felszínesség? Miért jönnék össze egy olyan emberrel akit nem tartok vonzónak? Persze ha ismertem már régről és a személyisége megfog az más, akkor lehet valami (akár úgy,h én jövök össze egy nálam szexibb csávóval) de egyébként nem. Itt gyakorin is folyton írják a fiúk,h szemét lányok csak a szexi csávókkal jönnek össze... de istenem.... talán nem a legdögösebb bigékre kéne rámozdulni :D most komolyan nem értem az embereket. Miért nem lehet felfogni,h a saját szinteden kéne maradnod? Vagy rohadt jó fejnek kell lenned :D de az ritka csajnál és pasinál is.

2014. jún. 9. 13:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Mert az a lány/fiú tetszik neki, és úgy gondolja, hogy megpróbálja. És a szépség relatív, sőt az ízlés az életkorral is változik.
2014. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
#5 vagyok. Aért írtam azt amit, mert ez egyszerűen hülyeség. Nem vagyok egy helyes srác, mégis mondott már helyesnek nem egy valóban szép lány. Hagyjátok már ezt a szintezős f.aszságot a francba.
2014. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#5- akkor még is csak helyes vagy :D
2014. jún. 9. 13:59
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

#10

"Azok a pasik, akik nem bejövősek, mindig nyomulnak. Rájuk sem nézek, nem szemezek velük, mégis keresik a társaságomat, bezzeg a ronda kövér nők nem kellenek nekik!"


Neked meg bezzeg a nem bejövős pasik nem kellenek.

Mekkora egy hülye vagy...

2014. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%
A külső sokat számít fiu és lánynál is.De mondok pár példát:Az izomagyú fiúk ált. buták,és a dekoratív lányok is,a pláza cicákról nem is beszélve.Szépség és inteligencia ritka párosítás.
2014. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#5 vagyok megint. Nem, nem tartom magam annak. Attól hogy sok lány mondta már hogy az vagyok, soknak nem tetszettem. Most akkor helyes vagyok vagy nem? A csúnyák között keresgéljek vagy a szépek között? Melyik az én "szintem"?
2014. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a saját szinted? :-D Én most level 5 human male healer vagyok, párkapcsolatra keresek level 5 elf female mage-et... Röhejes...

Nincs olyan, hogy szint az emberek között, mert lehet, hogy az a srác aki szerinted nem a te szinted, mert túl vékony, túl alacsony, túl magas, túl mackós, túl szőrös stb. Egy nálad ezerszer jobb nőnek az álompasit jelenti, szimplán azért, mert más az ízlése az embereknek (lehet hogy valakinek meg pont te jönnél be jobban nem az a lány). Egyrészt. Másrészt nem minden ember ilyen iszonyatosan felszínes, hogy csak a külső számít neki...


Az elf nőstények jelentkezését privátban várom :-P

2014. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Kölcsönös szimpátia alakul ki lány és fiú között,nem beszélhetsz szintekről,ez hüjeség.
2014. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

A "nem bejövős pasi" = alacsony, csúnya, alkesz, buta, iskolázatlan vagy ezek közül néhány egyben. Ezek azok a tulajdonságok, amelyek nem vonzóak a nőknek. ezt meg kell érteni.

nekem nem jön be, keressen mást, ha talál. A pasik is nagyon magasra teszik a mércét. Csúnya pasi jó nőt. Hagyjuk már!

2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

szondiapródja:


A nem bejövősek senkinek sem kellenek. Csak engem szeretnek boldogítani, mert nekik a hozzájuk illő nők nem kellenek.

2014. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!