Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mi van? Essek kétségbe?

Ilyenkor mi van? Essek kétségbe?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel úgy állt lesz valami, társkeresőn szedtem össze, de nagyon úgy látszik, hogy mégsem. Mot, ha ez nem jön össze, nem tudom mit tegyek...Nem vagyok bulizós, nem járok ilyen helyekre a társkeresőkben nem bízok, az egyetemen, meg nagyon nincs senki aki bejönne vagy akinek bejönnék...most egyedül fogok maradni? Ilyenkor mi van?

22L


2014. jún. 16. 07:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:) igyekszem
2014. jún. 16. 08:36
 12/19 anonim ***** válasza:
Rajta kívül van a Földön még 3,5 milliárd fiú/férfi ne aggódj ez miatt :D
2014. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10-es énis megpróbáltam azt mint te ,eljárni, ismerkedni,bulizni stb.És nemnagyon lehetett mert vagy libákat vagy kanos,nagypofájú fiúkat fogtam ki akikel nem tudtam barátkozni, mert nem is lehet csak egy nagyon alacsony szint alatt, szóval semmit nem értem el vele.
2014. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
élvezd hogy egyedül vagy
2014. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
az utolsó komment mindent visz :D ezen jót mosoyogtam
2014. jún. 16. 09:07
 16/19 anonim ***** válasza:

13-as, valamiért te is, meg sokan akik ezt mondják: rossz helyen keresgéltek, de tényleg!

ha levesszük az utcát meg a közértet magát mint helyet, nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy olyanokkal fussak össze, mint te :D egyszerűen nem olyan helyekre járok, mint ami az ő érdeklődési területük, és gondolom ezért nem is igazán futunk össze, mert ők meg pl. könyvesboltba nem igen mennek be. :D

mondjuk én is néha bosszankodtam azon, hogy bár biztos értelmes volt az illető, egyszerűen nincs kedvem többet beszélni vele, nem leszünk barátok, de az életünkben a legtöbb emberrel azért valljuk be, így alakul :D és csak kevesen lesznek a barátaink/párunk azok közül, akikkel valaha is beszéltünk két szót.

Túl kell lépni rajta szerintem, elfelejteni a görcsösséget, tegnap pl. az utcán én is beszédbe elegyedtem egy tök idegen középkorú fickóval, már az oktatásról beszéltünk, kb. max negyedóra lehetett, de vicces volt. :D Nem hiszem, hogy valaha fogom látni, de hát ez van! :D :)

10-es voltam

2014. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én sem pont könyvesboltba jártam oda is,de megpróbálkoztam szórakozóhelyekkel,diszkókkal,és még sok mással is, én direkt próbálgattam.Bár ahogy valamennyire észre vettem az is befolyásolja ezt hol él az illető.Múltkor neten beszédbe elegyedtem egy másik sráccal aki Szegeden él, ő is azt mondta mint te.Én Észak-Magyarországon élek, Salgótarjánban itt totál szar a helyzet,nem csak barátkozásilag, mindenben.Mégsem attam fel.
2014. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13-as voltam
2014. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

igen, az is befolyásolja, hol él az ember...

de itt alapvetően érdeklődésbeli különbségekről van szó.

olyan helyen fogsz számodra is érdekes emberekkel találkozni, ahová nem csak azért mész, mert ott biztos lesz valaki.

2014. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!