Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy lány, akivel kavartam engem barátnózába tett, de egy ronda gyerekkel meg összejött? A Csúnyácska lányok komolyan inkább járnak egy hozzájuk hasonló csúnya gyerekkel, mint egy helyesebb fiúval?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez jött le ebből, hogy azt hitte, én csak dugni akarok vele, pedig gondoltam lehetne komolyabb is, csak nem siettem el a dolgokat, ez a csúf srác meg azt látom, hogy egy hónapos kavarásunk után összejött vele. Attól, mert bájos a pofám, én nekem is van szívem!-.- Most komolyan legyek ronda, hogy végre normális, szerethető barátnőm legyen? Ennyire hátrány, ha szép arca van egy fiúnak?

2014. jún. 30. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Jól értettem, azt írtad a lányról, hogy ronda arca van? Na, akkor jó is, hogy nem veled jött össze.....
2014. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy csaj döntése nem szentírás. :D Úgy beszéltek róla, mintha ők angyalok lennének, és akit ők helyesnek találnak, az lenne a normális ebben a világban, hát persze.... :D
2014. júl. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
De jó neked kérdező! Szép is vagy, meg okos is, ráadásul nem akarsz rögtön dugni, csak egy kicsit társalogni. Lehet erre gőzölt be a csaj.
2014. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ki vagy te... Én egy átlagos lány vagyok, semmi extrával és sok pasival össze jöhettem volna, de engem nem az érdekelt, hogy hogy néz ki.. Hanem az, hogy milyen a személyisége. Amikor elkezdtünk járni a mostani barátommal, az osztalyban meg is szóltak érte, csak azért mert ő nem pont egy pasi "ideál". Akkor még mindketten középsulisok voltunk és 2osztalyal járt felettem. Most már 5 éve vagyunk együtt és még mindig tökéletesen működik minden. Mindenkinek más tetszik. Az én szememben ő a "leghelyesebb", amíg mások ezt nem látják benne.
2017. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!