Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy programozó/programtervező...

Egy programozó/programtervező informatikus nálad rögtön hátránnyal indul?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok véleménye egyáltalán érdekel.
2014. jún. 30. 19:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok előítéletes szakma szerint, talán a taxisofőröket leszámítva, őket ki nem állhatom.
2014. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem indul rögtön hátránnyal. Ha normális (és sokan vannak, akik normálisak), akkor mit számít, hogy informatikus, vagy utcaseprő? A kockaság más tészta, ott már nem árt óvatosnak lenni, akár fiúról, akár lányról beszélünk.
2014. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
Kedves #12-es! Idézlek: "akkor mit számít, hogy informatikus, vagy utcaseprő". Ennyire azért nem kéne leadni, nyilván neked is vannak elvárásaid, és egy koszos, büdös, de amúgy jó dumás utcaseprővel nem fogsz összejönni. Ne nézzük azért a másikat hülyének. :)
2014. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Senkit nem nézek hülyének. Nem minden utcaseprő koszos, büdös. A reakciód is mutatja, hogy mennyire jól illett a példa a konkrét kérdéshez.
2014. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány nálam hátránnyal indul.

Programtervezőknél ez nem gyakori.

2014. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Tudod kérdező, a férfiak 90%-ának a nők számára unalmas munkája van.

Pénzügyes, informatikus, matematikus, irodai alkalmazott, adminisztrátor, vízvezetékszerelő, kukás, stb-stb. - a munkák 80-90%-a tényleg nem olyan, amiről sok izgalmasat és nőket érdeklő dolgot lehet mesélni.


Nagyon kevés munka van, ami a nők érdeklődését felkelti:

Zenész, művész, DJ, bármixer, jetski oktató, tánctanár, sportoló például.


Azok a férfiak, akiknek a nők számára izgalmas munkájuk van, megtehetik hogy ismerkedéskor a munkájukról is beszéljenek. Azok a férfiak, akiknek a nők számára unalmas munkájuk van, ne nagyon hozzák szóba a munkájukat. Nekik más témaköröket kell találniuk, amikről beszélgethetnek és amikkel érdeklődést kelthetnek a nőkben.

2014. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
60%
20:16: Te úgy beszélsz, mintha a nők vagy nem dolgoznának vagy mindnek izgalmas munkája lenne. A nők is végeznek unalmas munkát (talán még többet is, megkockáztatom), ha meg a férfival hasonló munkakörben, akkor általában simán szóba lehet hozni a témát.
2014. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
27%

A férfiaknak kell elbűvölni a nőket, nekik kell levenni őket a lábukról és benedvesíteni a bugyijukat.


A nők mesélhetnek bármilyen unalmas, szar, gagyesz történeteket, beszélhetnek bármilyen témákról. Egy férfi első sorban az elején úgy is a külsejükhöz vonzódik és meg akarja dugni őket.


A férfinak a feladata, hogy izgalmas témákkal hozakodjon elő, amik érdeklik a nőket. Egy férfi sem fog otthagyni azért egy nőt az ismerkedés során, mert a nő unalmas témákról kezd beszélni és ezáltal unalmasnak tartja a nőt is.


Abban van némi féligazság, hogy ha két ismerkedő ember hasonló munkakörben dolgozik, akkor az egy darabig lehet közös témájuk. De az sem sokáig nagyon. Randiztam már pénzügyes csajokkal, amilyen én is vagyok, de velük sem lehetett a munkájukról túl sokáig beszélni. Unalmas téma számukra. 10-ből 9-nek. 100-ból 95-nek.

2014. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő lehet akármilyen unalmas, a férfiak úgyis csak meg akarják dugni, akkor mit tehet, hogy kapcsolatot is akarjanak? Mert szerintem pont ehhez kellene, hogy ne legyen unalmas...
2014. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21:05: Úgy válaszolsz, mint ha egy tíz éves fiúnak magyaráznál. 28 éves vagyok és nőnemű (bár ezt nem tudhattad), az ilyen baromságokon csak nevetni tudok. Remélem, tizenéves vagy, nem idősebb.
2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!