Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy programozó/programtervező...

Egy programozó/programtervező informatikus nálad rögtön hátránnyal indul?

Figyelt kérdés
Fiúk-lányok véleménye egyáltalán érdekel.
2014. jún. 30. 19:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Barátom prog.tervező informatikusnak tanul. Elég kimerítő válasz? :D Mondjuk én is ugyanazt tanulom :'D

Egyébként informatikai karra járó csajként üzenném a világnak: a programozó pasik nem külön faj, UGYANOLYANOK mint bárki más, vannak bulizósak, vannak csendesek. Nem IK-s ismerőseim többet függenek a gépen mint egyetemi társaim :) sose értettem miért lenne hátrány.. :S nem úgy nézünk ki mint a filmekben a zsíroshajú dagadt kockák :D

20/L

2014. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Bocs, elsiklottam, hogy pénzügyben dolgozol. Akkor tizenéves nem lehetsz.
2014. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%

" Ha a nő lehet akármilyen unalmas, a férfiak úgyis csak meg akarják dugni, akkor mit tehet, hogy kapcsolatot is akarjanak? Mert szerintem pont ehhez kellene, hogy ne legyen unalmas..."


Nem. Csak a férfiak számára az unalmasság mást jelent egy nőben, mint amit egy nő számára egy férfiban. Alapból én imádnék politikai, gazdasági, komoly közéleti témákról beszélgetve vonzalmat kelteni nőkben és felszedni őket, de nem lehet. Ez nem érdekli a nőket általában.


Még egyszer: A férfiaknak nem ugyanaz unalmas egy nőben, mint a nőknek egy férfiban. A férfiak egymilliószor elnézőbbek a nőkkel szemben, ha nem tudják izgalmas történetekkel szórakoztatni őket. Ez aki már volt 10 különböző emberrel randin, az számára is világos lehet.


20:

Valami értelmes, logikus, tényeken alapuló válasz, ami nem csak valamilyen megszégyenítési technikákat alkalmaz?


22:

Komolyan mondtam amiket mondtam és azok a saját élettapasztalataimon alapulnak. Valahogy egymilliószor jobban érdekli a nőket, ha az utazásaimról, a kalandjaimról (nem szexuális) és érdekes témákról beszélünk, mint ha politikáról, gazdaságról, közéletről vagy csak a munkámról.


És igen, egy nő ezerszer jobban elvárja egy férfitól, hogy szórakoztassa őt, mint fordítva. Nem sok férfitól és nem sokszor hallani, hogy azért szakította meg az ismerkedést egy nővel, mert túl unalmasnak találta őt.

2014. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez még mindig böki a csőrömet: A férfiak komolyan együtt tudnak lenni egy nővel, aki untatja őket?

Értem én, hogy egy férfinak és egy nőnek más a tűréshatára, de én most nem az első randiról beszéltem, hanem egy konkrét ismerkedési fázisról. Tisztában vagyok vele, hogy a nők egy randi után és képesek leírni egy "unalmas férfit", de ne mondd nekem, hogyha egy nő hetek óra untat, akkor továbbra is folytatod az ismerkedést, és nem csak azért, hogy bejuss a bugyijába.

2014. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hogy mondjam? Nem azokat a fajta izgalmakat keresik a férfiak a nőkben, mint amit a nők a férfiakban. A nők férfiakkal szembeni elvárásai nem ugyanazok általában, mint a férfiak nőkkel szembeni elvárásai. Tök különbözőek a két nem egymással szemben támasztott elvárásai sok téren.


Egy férfit egyszerűen sokkal kevésbé tud untatni egy nő. Nem is tudom hirtelen milyen unalmasnak kell lennie egy nőnek ahhoz, hogy egy férfi emiatt szakítsa meg az ismerkedési fázist. Ilyenben még nem volt részem. Úgy értem a férfi akarja meghódítani nőt, mert kinézte magának. Kívülről rendben van (hiszen ezért kezdeményezett nála) és ha belülről sem egy kifejezetten taszító, házi sárkány személyiség, akkor az oké a legtöbb férfinak.

2014. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

20:

Valami értelmes, logikus, tényeken alapuló válasz, ami nem csak valamilyen megszégyenítési technikákat alkalmaz?


Mit logikázzak neked? Én tényeket írtam le. Már rég túl vagyok az olyan pasasokon, akiknek a nők csak egy dologra jók, egyébként meg nem kíváncsiak rájuk. Úgy 20 évesen találkoztam az utolsóval, korral felfelé valahogy csökken a számuk. Sajnálom, ha téged ez megszégyenített.

2014. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!