Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez? Hogy változztass...

Miért van ez? Hogy változztassak? Kell egyáltalán változtatni?

Figyelt kérdés

Ha megismerek egy srácot sosem jön be. Csak a legjobb pasik jönnek be. De nem igazán találkoztam jó pasival. Aki jól nézett ki, az német volt és sajnos messze lakott. Mit lehet ez ellen tenni? Miért vagyok ilyrn??


Ha vannak itt németek, írhatnak.



2014. júl. 6. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ja Fräulein.

Ich bin hier! :DDD

2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aladar12 ***** válasza:

most arra célzol, hogy a legjobb pasik jönnek be neked csak vagy csak a német pasik?


und wenn du deutsch sprechen möchtest, dann bin ich hier

2014. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A jó pasik jönnek csak be. De a németek is.
2014. júl. 6. 19:00
 4/8 Didiiayer ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire megnyugtató, de ezzel sajnos én is így vagyok, és nem tudtam még eddig változtatni rajta. :D
2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van ez. De mi lesz ebből?
2014. júl. 6. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a -számára- jó pasik jönnek be.

De egyébként add lejjebb az igényeidet, vagy valószínűleg egyedül fogsz tengni-lengni.

2014. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam lejjebb adni, de nem ment. Valahogx nem tudok egy ronda pasival elbeszélgetni, jól érezni magam. Nincs gusztusom hozzájuk.
2014. júl. 6. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

háát én azt mondom neked, hogy szar lehet.

bár nem kell, hogy lejjebb ad az igényeidet. ha nem 30 éves vagy, akkor még nyugodtan, sot talán biztosan jönni is fog, egy jó srác aki tetszik, és neki is tetszeni fogsz.

csak kíváncsiságból. mi számít neked jó pasinak, mik azok a kritériumok?(gondolom itt külsőről van szó)

2014. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!