Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogos volt a kiborulasom?

Jogos volt a kiborulasom?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy ferfival. Azt mondta komolyat akar. Hetvege ota furan viselkedett. Most tudtam hogy tegnap vett halakat az exenek es elvitte hozza. Az a lany nagyon messze lakik. Mi kozelebb. Es azt irta hogy tegnap faraszto napja volt stb. Ma leirta hogy igaz elment az exehez meg hogy en beteg vagyok miert kiabalok ezert vele telefonon. Ugy elborult az agyam hogy fbn ezt kiirtam a lapjara. 10 perc utan tiltott. De ez nem erdekel. Viszont nagyon kiborultam mert semmivel sem artottam neki. Nem ertem miert csinalt ilyet a hatam mogott.
2014. júl. 15. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azêrt nem kellett volna fbre kiirni szerintem ez hulyeseg volt hirtelen felindulasbol. Ertheto hogy rosszul esett de inkabb meg kelett volna beszelni illetve hanyagolni a dolgot ha igy all hozza
2014. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Este azt irta hogy azert nem tudtunk talalkozni mert nincs benzin a kocsijaban. De kozben mas nohoz furikazott.
2014. júl. 15. 12:03
 13/17 -=Koldus=- ***** válasza:
Még nem jártok, úgyhogy abszolút nem jogos a kiborulásod. A randizgatások közben biztos rájött, hogy nem illetek össze, ennyi. Nem volt jogod számon kérni hol volt.
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ilyet normalis ember nem csinal. Szidja az exeit de kozben vissza jar hozzajuk.
2014. júl. 15. 13:00
 15/17 A kérdező kommentje:
Ja es itt nem en hazudtam a tegnap estevel kapcsolatban.
2014. júl. 15. 13:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel a kérdést, hogyha csak a magad "igazát" hajtogatod? Tök mindegy neked ki mit ír, csak azt írja amit te éppen látni akarsz...
2014. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem teged basz.tak at. Es nem is kicsit. Ezt erdemli. Tobbet nem fog noket szivatni
2014. júl. 15. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!